M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ola weźmie się też za Staszka?! Wydało się co ich połączy i jaka będzie reakcja Krystyny - ZDJĘCIA

2023-06-30 13:11

Sensacyjnych zwrotów akcji w "M jak miłość" w nowym sezonie nie zabraknie! Z relacji z planu kolejnych odcinków wynika, że Ola (Justyna Karłowska) coraz śmielej będzie sobie poczynała w Grabinie. Choć byłej ukochanej Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) nie uda się go odzyskać, to Ola na samotność narzekać nie będzie. Zakręci się koło Bartka (Arkadiusz Smoleński), a do tego zbliży się też do ojca swojej rywalki, Jagody (Katarzyna Kołeczek), policjanta Staszka Popławskiego (Sławomir Holland). Co w "M jak miłość" po wakacjach 2023 połączy Olę ze Staszkiem? Czy jego żona Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) będzie miała powody do obaw? Zobacz zakulisowe ZDJĘCIA tych bohaterów.

Czego Ola w nowym sezonie "M jak miłość" będzie chciała od Staszka i jak zareaguje jego żona, Krystyna?

Za każdym razem gdy aktorzy z "M jak miłość" pokazują zdjęcia z planu, kryje się za nimi coś więcej. Można dorobić niezliczone historie do ujęć, które pozornie wyglądają bardzo niewinne, które na pierwszy rzut oka nie zwiastują żadnych wstrząsających wydarzeń. Zdarza się i tak, że za kulisami "M jak miłość" spotykają się aktorzy, których bohaterowie dopiero w kolejnych odcinkach nowego sezonu będą ze sobą w jakiś sposób złączeni. Tak właśnie będzie z Olą i policjantem Staszkiem? Czego była ukochana Tadeusza będzie chciała od ojca jego obecnej narzeczonej Jagody? Czy wynikną z tego jakieś kłopoty?

Justyna Karłowska pochwaliła się na Instagramie, że to spotkanie w "M jak miłość" z serialowym Staszkiem Popławskim było dla niej prawdziwą przyjemnością. "Takie przerwy w pracy uwielbiam! Sławomir Holland nie tylko ochoczo opowiadał o karierze aktora, ale też obdarował mnie namiastką swojej pracy 😍" - napisała aktorka wcielająca się w postać Oli. Nie ujawniła nic więcej o tym jak w "M jak miłość" po wakacjach 2023 potoczy się życie Oli i jaki udział w tym wszystkim będzie miał Staszek.

Ale tego dnia na planie "M jak miłość" powstały też sceny z udziałem żony Staszka, Krystyny, której wyraz twarzy nie wskazuje na nic dobrego. Czyżby Ola próbowała przez Staszka dotrzeć do Tadeusza? To już pewne, że w nowych odcinkach "M jak miłość" zacznie się też kręcić koło jego przyjaciela, Bartka, więc po Oli można się spodziewać dosłownie wszystkiego.

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Najnowsze