M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Nowe życie Bartka. Stracił rodzinę, ale wszystko przed nim!

2023-08-04 11:54

W nowym sezonie "m jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) rozpocznie nowe życie. Lisiecki był dotąd kojarzony jako dobry, pomocny mąż Uli (Iga Krefft), który dobrze dogaduje się z Mostowiakami. W minionych odcinkach "M jak miłość" stracił ukochanego brata Andrzejka (Tomasz Oświeciński) i bratową Marzenkę (Olga Szomańska). Rodzina jest dla niego najważniejsza, dlatego tak załamał się po tragicznej śmierci w wyniku wypadku samochodowego. Co w sytuacji, kiedy zostanie całkiem sam? Bez Uli i Kalinki (Oliwia Kępka)? Co dalej z Bartkiem?

Bartek rozpocznie nowe życie w "M jak miłość" po wakacjach 

Bartek zostanie całkiem sam! Wiele przeszedł w minionych odcinkach "M jak miłość", kiedy spadły na niego tragiczne wieści o śmierci Marzenki i Andrzeja. Przypomnijmy, że Lisieccy zginęli w wypadku samochodowym przez pijaństwo Mariusza (Tomasz Lulek). To Jaszewski wsiadł za kółko po pijaku, stracił panowanie nad pojazdem i uciekł z miejsca zbrodni! Policja długo szukała sprawcy zdarzenia, w czym czynnie brał udział sam Bartek. Ostatecznie Mariusz został skazany, a cała rodzina Mostowiaków pogrążyła się w żałobie. Ula wspierała wtedy ukochanego, ale nieco później przyszły także problemy między nimi... Kobieta uznała bowiem, że "dusi się" w Grabinie i chce wyjechać. Tak też uczynili, ale po powrocie okazało się, że Bartek nie wyobraża sobie życia z dala od Grabiny, a jego żona chce życia za granicą. Ostatecznie Ula wyjechała do Australii, gdzie zniknęła z Kalinką...

Bartek w kolejnym sezonie "M jak miłość" po wakacjach będzie osamotniony, ale nie na długo! Pewnym jest, że żona do niego nie wróci. Przynajmniej nie w najbliższym czasie. Nie wiadomo do końca, czy cała sprawa skończy się rozwodem, ale Bartek nie będzie siedział i płakał za ukochaną w nieskończoność. Wiadomo już, że pojawi się ktoś nowy, kto przykuje jego uwagę. 

Nowy romans Bartka z "M jak miłość". Teraz zwiąże się z kimś innym?

Bartek skupi swoją uwagę na Oli (Justyna Karłowska). To była ukochana Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) zawróci w głowie mężowi Uli. W nowym sezonie "M jak miłość" połączą ich wspólne problemy i możliwe, że znajomość rozwinie się w coś więcej! Na to wskazują wspólne relacje z planu serialu. Zresztą nie ma co się dziwić, że ta dwójka znajdzie "wspólny język", bo przecież Bartek będzie cierpiał po stracie Uli, za to Justyna nie odzyska Tadeusza. Będzie mogła jedynie przyglądać się, jak szykuje się do ślubu z Jagodą (Katarzyna Kołeczek). Wspólne troski połączą ich na zawsze? Bartek musi przecież dalej układać swoje sprawy, nawet bez Uli.

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Najnowsze

Materiał sponsorowany