M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Marcin po rozwodzie z Izą dogada się z byłą żoną w sprawie dzieci! Nie pozwoli Radkowi się do nich zbliżyć? - ZDJĘCIA

2023-06-14 9:38

Rozwód Izy i Marcina w "M jak miłość" po wakacjach będzie nieunikniony! Po rozstaniu Chodakowskich w finale minionego sezonu Mikołaj Roznerski potwierdził, że jego ekranowe małżeństwo z Adrianą Kalską właśnie się skończyło. Czy Iza i Marcin w nowych odcinkach "M jak miłość" jesienią rozwiodą się bez wyciągania brudów, sądowej batalii o dzieci? Z tego co działo się między nimi do tej pory wynika, że Marcin nie pozwoli na to, by Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska) wychowywała niewierna żona, która rozbiła ich rodzinę. Zabronił też Izie spotkań z kochankiem Radkiem (Philippe Tłokiński) przy dzieciach. Wiele wskazuje na to, że po rozwodzie jakoś się dogadają. Poznaj szczegóły.

Jak w nowym sezonie "M jak miłość" będzie wyglądał rozwód Izy i Marcina? Z kim zostaną dzieci Chodakowskich?

Iza i Marcin rozwiodą się w "M jak miłość" po wakacjach i wygląda na to, że rozwód Chodakowskich nie obędzie się bez sądowej wojny małżonków, a stawką będzie dobro ich dzieci, wyrok, które z nich będzie wychowywało Szymka i Maję, z kim zostanie rodzeństwo! Mikołaj Roznerski w ostatnich "Kulisach serialu M jak miłość" gdzie ukazał się zwiastun nowego sezonu zapowiedział, że nastąpi koniec miłości Izy i Marcina, że każde pójdzie swoją drogą i zacznie nowe życie. Teraz jednak pytany w wywiadzie o rozwód Chodakowskich nie mógł zbyt wiele ujawnić. - Zapowiada się naprawdę imponująco - powiedział tylko serialowy Marcin w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

Najwięcej emocji w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wzbudzają spekulacje jak mogą się ułożyć relacje Izy i Marcina po rozwodzie, jak dogadają się w sprawie opieki nad dziećmi, któremu z nich sąd przyzna prawo do opieki nad Szymkiem i Mają, a kto będzie miał ich tylko na weekendy. Dotąd dzieci były z Marcinem, ich domem pozostało mieszkanie Chodakowskich, a w służbowym domu Izy w Gródku bywali tylko na weekendy. Tak postanowił Chodakowski, bo przecież Szymek i Maja mają szkołę i przedszkole w Warszawie, tutaj są ich przyjaciele i rodzina, babcia Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), wujek Olek (Maurycy Popiel) z ciocią Anetą (Ilona Janyst) i mały kuzyn Borysek (Tymon Szkopek).

Co jednak będzie w nowym sezonie "M jak miłość" gdy Iza zechce odebrać Marcinowi dzieci, postanowi stworzyć im nową rodzinę z Radkiem? To już pewne, że nie będzie się kryli ze swoim romansem przed Szymkiem i Mają. Co więcej, ze zdjęć z planu "M jak miłość" wynika, że Radek postanowi aktywnie uczestniczyć w życiu dzieci Izy, stanie między nią i Marcinem jeszcze nie jeden raz!

Jak zachowa się Marcin w "M jak miłość" po wakacjach? Czy pozwoli, żeby Iza widywała dzieci częściej niż w weekendy? Mikołaj Roznerski wspomniał o tym jak ułożą się jego relacje z byłą żoną w serialu i zasugerował, że dogada się z Izą w najważniejszych kwestiach dotyczących dzieci. - Życie prywatne Marcina się pozmieniało. Przeżywa kryzys. Na szczęście wielkimi krokami zbliża się rozwiązanie. Pojawi się także nowa kobieta. Cały czas będzie wspaniałym ojcem, fajnym byłym partnerem, superdetektywem i przyjacielem - dodał Roznerski, a słowa "fajny były partner" oznaczają, że wojny z Izą o dzieci nie będzie.

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze