M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kamil dowie się co łączy Anitę i Wernera! Nie daruje tego przyjacielowi - ZDJĘCIA

2023-07-03 9:52

W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Kamil (Marcin Bosak) i Piotrek (Marcin Mroczek) nakryją Sylwię (Hanna Turnau) i Adama (Jacek Kopczyński) na seks schadzce w kancelarii! Wówczas dla Zduńskiego stanie się jasne, że to nie z Anitą (Melania Grzesiewicz), a z Kostecką ostatnio przyłapał prawnika w podobnej sytuacji, ale na wszelki wypadek postanowi się upewnić. Wtedy w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wszystko się wyjaśni, ale Gryc będzie miał do Zduńskiego ogromne pretensje, że nie powiedział mu o swoich podejrzeniach! I przez to słono za to zapłaci! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Piotrek powie Kamilowi o romansie Anity i Adama w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Gryc nie będzie mógł w to uwierzyć

W pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach romans Sylwii i Adama wyjdzie na jaw, gdy na kolejnej seks schadzce w kancelarii nakryje ich już nie tylko Piotrek, ale i Kamil. Kochankowie zostaną kompletnie zaskoczeni nagłym powrotem prawników, przez co tym razem Kostecka już nie zdąży się ulotnić, a Zduński ujrzy prawdziwą twarz kochanki Wernera. Wówczas dla Piotrka stanie się jasne, że to nie z Anitą ostatnio przyłapał Adama tylko z Kostecką, która, uciekając w popłochu, narzuciła na siebie jedynie kurtkę Laskowskiej. Ale jak podaje swiatseriali.interia.pl na wszelki wypadek w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej postanowi to jeszcze wyjaśnić, aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień!

- Rozumiem, że ta pani... jakiś czas temu... w kurtce Anity... to też była Sylwia? - dopyta Piotrek, czym od razu zainteresuje Kamila - Zaraz, jak to - w kurtce Anity?!

Wtedy w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Piotrek przyzna się Kamilowi, że już wcześniej nakrył Adasia na podobnej sytuacji tyle tylko, że z góry założył, że to Anita jest jego kochanką! W pierwszej chwili słowa Zduńskiego aż rozbawią Gryca!

- No w tej, co jej kupiłeś. Wszedłem tu ostatnio i zastałem Adasia z jego wybranką w takiej sytuacji, jak dziś... Sylwia okryła się tą kurtką... A ja myślałem... - wyjaśni Zduński.

- Że Adaś i Anita? - z niedowierzaniem dokończy Kamil, po czym wybuchnie śmiechem - Chyba zwariowałeś!

Jednak po chwili w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Kamilowi nie będzie do śmiechu. Wszystko przez to, że Gryc zda sobie sprawę, że nawet jeśli byłaby to prawda, to Zduński niczego by mu nie powiedział i wcale mu się to nie spodoba! Choć w podobnej sytuacji sam był orędownikiem tego, aby Magda (Anna Mucha) nie dowiedział się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) z Julią (Marta Chodorowska). Dlatego i Piotrek nie będzie miał sobie teraz nic do zarzucenia!

- Ty dziadu, i nic mi nie powiedziałeś? - zacznie mu robić wyrzuty.

- Po prostu... Byłem dyskretny... - zaśmieje się.

Tłumaczenia Piotrka w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach wcale nie trafią do Kamila, który będzie miał wobec przyjaciela ogromny żal! Do tego stopnia, że nie zapanuje nad swoimi emocjami i sprzeda Zduńskiemu sójkę w bok, a ten nagle zacznie zgrywać głupa!

- Au! Za co to? - krzyknie Piotrek.

- Już ty wiesz, za co - powie stanowczo Kamil, po czym w pierwszym 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zwróci się jeszcze do Adama - A ty, Casanowa, lepiej sobie koszulę popraw...

M jak miłość. Sylwia po porażce z Wernerem w sądzie zakończy ich romans!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze