M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kama w seksownej piżamce zachwyci Marcina? Tak go w sobie rozkocha? - ZDJĘCIA

2023-07-11 12:01

Kama (Michalina Sosna) uwiedzie samotnego Marcina (Mikołaj Roznerski) w nowym sezonie "M jak miłość'! Między tą dwójką zaiskrzy, a szalona tancerka z pewnością wykorzysta fakt rozstania Izy (Adriana Kalska) i przystojnego detektywa, który pierwszy raz od dawna stanie się singlem... Nowa relacja w "M jak miłość" to wielkie uczucie czy niezobowiązujące spotkania? Michalina Sosna pokazała zdjęcie z planu serialu w seksownej piżamce. Tak pokaże się Chodakowskiemu? Emocje wokół tej dwójki stale narastają.

Kama z "M jak miłość" pokazała się w seksownej piżamce. Usidli Marcina po rozwodzie z Izą?

Napięcie wokół nowej sympatii serialowego Chodakowskiego z "M jak miłość" narasta. Michalina Sosna często pokazuje zakulisowe zdjęcia i nagrania z planu zdjęciowego, co tylko potwierdza fakt, że jej rola w hicie TVP2 mocno się rozwinie. Szalona tancerka już w minionym sezonie "M jak miłość" kręciła się wokół detektywa, ciągle prosząc go o pomoc. Jej naturalne skłonności do pakowania się w kłopoty przybrały na sile, a wkrótce widzowie "M jak miłość" poznają Kamę także z tej opiekuńczej, wrażliwej strony. Kobieta zaopiekuje się samotnym Chodakowskim, który zacznie topić smutki w alkoholu i szukać przygód. Kama nie pozwoli mu na romansik z tajemniczą Aśką i nawet przenocuje go w swoim mieszkaniu! Wszystko wskazuje na to, że emocje między tą dwójką sięgną zenitu. Tym bardziej, że Michalina Sosna tylko podsyca domysły. 

Tym razem aktorka pokazała zdjęcie z planu "M jak miłość", gdzie pozuje w seksownej piżamce w panterkę. Tak pokaże się Marcinowi? Nie ma co ukrywać, że tancerka to piękna, przebojowa kobieta, która dopiero pokaże swoją delikatną stronę. Marcin po rozstaniu z Izą będzie potrzebował wsparcia i odnajdzie je m.in. w ramionach Kamy. 

Przelotny romans czy szansa na poważny związek Marcina z "M jak miłość"?

Jeszcze nie wiadomo, czy znajomość Marcina i Kamy przerodzi się w poważne uczucie. Na pewno zajmie to sporo czasu, bo Chodakowski znajdzie się w kryzysie. Przecież dotąd myślał tylko o rodzinie, o Izie i dzieciakach. Dopiero jej romans z Radkiem (Philippe Tłokiński) zniszczył wszystko, a małżeństwo się rozpadło. Początkowo detektyw na pewno nie będzie miał siły i ochoty na nowy związek, ale kto wie, co przyniesie przyszłość. Kama na pewno zwróci jego uwagę także dlatego, że stanowi przeciwieństwo Izy. Wiecznie uśmiechnięta, szalona i odważna tancerka może nieźle namieszać w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze