M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Franka nie pozwoli, by Paweł pomścił krzywdę Basi po procesie Sowińskiego! Nigdy o tym nie zapomni- ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-18 21:39

Paweł (Rafał Mroczek) w 1735 odcinku "M jak miłość" nie zapanuje nad sobą po ogłoszeniu wyroku na młodego Sowińskiego, zwyrodnialca Filipa (Kacper Zalewski), który chciał zgwałcić Basię (Gabriela Raczyńska)! Dzięki wpływowemu ojcu biznesmenowi gwałciciel nie poniesie żadnej kary! Wściekłość Zduńskiego na początku nowego sezonu "M jak miłość" popchnie go do desperackiego czynu, by wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę? Franka (Dominika Kachlik) w ostatniej chwili powstrzyma Pawła, przekona męża, że to nie pomoże Basi. Ale to wcale nie koniec horroru u Zduńskich. Zobacz ZWIASTUN 1735 odcinka i ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1735, pierwszy nowego sezonu, w poniedziałek, 28.08.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Pełen emocji 1735 odcinek "M jak miłość" rozpocznie nowy sezon, w którym rodzinę Pawła, Franki i Basi znów czekają trudne przejścia. Finał procesu Filipa Sowińskiego, syna biznesmena (Konrad Jałowiec), który kilka miesięcy temu napadł na córkę Pawła, wywiózł Basię do lasu i tam próbował ją zgwałcić, nie pozwoli Zduńskim tak szybko zapomnieć o tych tragicznych wydarzeniach.

Szokujący finał procesu Sowińskiego w 1735 odcinku "M jak miłość"

Sąd uzna młodego Sowińskiego za winnego stawianych mu czynów, ale ze względu na nienaganną opinię i fakt, że jest synem szanowanego przedsiębiorcy, nie skaże go na więzienie. Gwałciciel dostanie wyrok w zawieszeniu, więc w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach wyjdzie na wolność.

Paweł i Piotrek w 1735 odcinku "M jak miłość" z niedowierzaniem będą słuchali wyroku sądu, patrzyli na to jak Sowiński i jego synalek triumfują na sali rozpraw. Sam widok gwałciciela i jego ojca z szyderczym uśmieszkiem na ustach doprowadzi Pawła do takiej furii, że z trudem będzie nad sobą panował, żeby nie wybuchnąć w sądzie. Uzna, że zwyrodnialec, który omal nie zgwałcił jego córki, praktycznie nie poniósł żadnych konsekwencji, więc teraz on musi wymierzyć Sowińskiemu karę.

Czy Franka w 1735 odcinku "M jak miłość" powstrzyma Pawła przed zemstą na Sowińskich?

Franka, która w 1735 odcinku "M jak miłość" od razu zauważy jak Pawłem nosi, przekona męża, żeby tego nie robił. Ze względu na Basię, która musi w końcu zamknąć ten bolesny rozdział życia. - Wiem, co czujesz, ale jeśli ty nie będziesz umiał zamknąć tych drzwi, to Basia też nigdy tego nie zrobi. Chcesz, żeby to w kółko rozpamiętywała? - zapyta ukochanego.

Ale wzburzony Paweł w 1735 odcinku "M jak miłość" będzie gotów pomścić krzywdę Basi, każdą łez, którą wylała przez gwałciciela, wszystko, co przez niego przeżyła i nadal przeżywa, bo wciąż nie upora się z traumą po brutalnym napadzie. - Gnojek dostał wyrok w zawiasach! To się nazywa sprawiedliwość! Szlag mnie trafia! Co ja powiem Baśce? Że typ, który ją napastował, nie poniósł praktycznie żadnych konsekwencji? To jakiś absurd! - wybuchnie Zduński.

- Paweł, obiecałeś, że ze względu na Basię... - przypomni mu Franka. - Tak, wiem. Trzeba się z tego otrząsnąć. Zostawić to za sobą. Tylko, że ja wcale nie chcę! Krew mnie zalewa i najchętniej... - sfrustrowany Paweł podniesie zaciśniętą pięść, ale dla żony i Basi w 1735 odcinku "M jak miłość" zrezygnuje z zemsty na Sowińskim. Niestety to jeszcze nie koniec tej historii, bo gwałciciel na wolności nadal będzie niebezpieczny... Tak jak jego nieobliczalny ojciec, Sowiński senior.

M jak miłość ZWIASTUN 1735 odcinka. Śmierć ojca Nadii i finał procesu oprawcy Basi. Tak się zacznie nowy sezon
Najnowsze