M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Anita i Kamil będą mieli co świętować! Nastąpi długo wyczekiwana chwila - ZDJĘCIA

2023-07-17 9:26

Anita (Melania Grzesiewicz) i Kamil (Marcin Bosak) z "M jak miłość" w nowym sezonie zdecydują się na kolejny krok w związku i wezmą ślub? Gryc zmienił się nie do porównania u boku atrakcyjnej sekretarki. Rzucił życie bawidamka i krętacza, by na spokojnie ułożyć sobie życie. Razem wychowują małą Polę (Hanna Nowosielska), która skradła serce wszystkich. Wygląda na to, że kolejne odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2023 przyniosą dużo dobrego dla Anity i Kamila. Pojawi się ważny powód do świętowania! Zobacz ZDJĘCIA w galerii zdjęć.

Wielkie świętowanie Anity i Kamila w "M jak miłość" po wakacjach 

Pewnym jest, że związek Anity i Kamila przetrwa. To jeden z dłuższych i jak najbardziej poważnych związków prawnika. Sekretarka z kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wenera (Jacek Kopczyński) skradła serce Kamila i pod wpływem uczuć zmienił się nie do poznania. Zerwał z wizerunkiem cwaniaka i babiarza i jest wierny swojej ukochanej. Wygląda na to, że w "M jak miłość" po wakacjach będzie co świętować, gdyż Melania Grzesiewicz zrobiła relację z hucznej imprezy bliskich z siedliska. Do imprezy dojdzie właśnie w uroczym zakątku Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja w Grabinie, gdzie zostanie przygotowany stół pełen jedzenia i tort. Można więc się spodziewać, że jeden z bohaterów będzie obchodził urodziny. 

Melania Grzesiewicz przyznała na Instagramie, że uwielbia takie letnie sceny plenerowe i chociaż podzieliła się informacją, że pracowała na planie około 12 godzi, w dobrym towarzystwie czas popłynął szybko. Gwiazda "M jak miłość" ujawniła także, jak to jest z piciem alkoholu podczas kręcenia scen imprezy. 

Co nowy sezon "M jak miłość" przyniesie Anicie i Kamilowi?

Z pewnością w kolejnych odcinkach "M jak miłość" nastąpią pewne zmiany. To tyczy się także życia Laskowskiej i Gryca. Czy para zdecyduje się na kolejny krok i pomyśli o ślubie? Tego póki co nie wiadomo, ale ich drogi się nie rozejdą! Widzowie zdecydowanie pokochali nowe wcielenie Kamila, który stał się przy Anicie dobry i opiekuńczy. Na pewno u ich boku nie zabraknie sprytnej Poli. Wiadomo też, że nie zniknie Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), która z pewnością zaprzestanie flirtów z Adamem, który znajdzie ukojenie w ramionach kochanki Sylwii (Hanna Turnau). Anita i Kamil będą rozwijać łączące ich uczucie i kto wie, może z czasem zdecydują się na dalekosiężne decyzje?

Na planie M jak miłość ścigają się z czasem. Ta ważna scena Magdy i Andrzeja wymaga poświęcenia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze