M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Aneta wyląduje w szpitalu? Wykończona Chodakowska zaniemogła - ZDJĘCIA

2023-07-12 22:53

Aneta (Ilona Janyst) wyląduje w szpitalu w nowym sezonie "M jak miłość"! Tym razem nie jako lekarka, która dzielnie ratuje zdrowie i życie, a pacjentka, która wymaga pomocy?! Najnowsze ZDJĘCIA z planu "M jak miłość" dowodzą, że serialowa Chodakowska zaniemogła i jest wykończona. Pozuje rozłożona na szpitalnym łóżku podczas kręcenia kolejnych scen do serialu. Czyżby ukochana Olka (Maurycy Popiel) tym razem nie miała tyle szczęścia i sama będzie musiała trafić do szpitala na leczenie? Co się wydarzy?

Aneta w szpitalu w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2023!

Aneta nie raz udowodniła, że jest naprawdę twardym charakterem, mocną osobowością i może osiągnąć wszystko, co tylko jej się podoba. Niestety i takie osoby czasem słabną, ale czy tak stanie się z piękną żoną Olka? Ilona Janyst pokazała niepokojące nagranie z planu "M jak miłość", gdzie widać jak leży w szpitalnym łóżku. Sytuacja ma miejsce w szpitalu i można by pomyśleć, że serialowa Aneta ma dyżur w pracy, ale po co miałaby rozkładać się w łóżku dla pacjentów? Od razu przychodzi na myśl choroba, która może spotkać Chodakowską w kolejnych odcinkach "M jak miłość". W końcu nawet najlepszym zdarza się zaniemóc i gorzej poczuć. Olek zadrży o zdrowie i bezpieczeństwo żony? 

Aneta z "M jak miłość" zaniemogła 

Na szczęście okazuje się, że poważna choroba Chodakowskiej w kolejnych odcinkach "M jak miłość" raczej nie wchodzi w grę. Ilona Janyst położyła się do łóżka na planie serialu, gdyż była zwyczajnie zmęczona długością dnia zdjęciowego i ilością pracy. - Pani doktor na dyżurze - komentuje osoba nagrywająca Ilonę Janyst podczas odpoczynku w szpitalnym łóżku. - Dzisiaj, jutro, normalnie 24 godziny, jak prawdziwa doktórka - mówi zmęczona aktorka i widać, że spędza długie godziny na planie, co z pewnością bywa wykańczające. 

Jak się okazuje, gwiazda "M jak miłość" ma za sobą dużo pracy i ostro pracuje przy powstawaniu kolejnych scen do nowego sezonu "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Choroba raczej nie dotknie zapracowanej Chodakowskiej, ale na pewno życie jej i Olka nie będzie wieczną sielanką. Pojawią się pewne komplikacje, a w ich życiu znów namiesza cwana Iwona (Hanna Śleszyńska). Mało tego, nie można zapominać o tym, że Aneta i Olek staną przed problemem rozpadu rodziny i będą musieli wybierać to, po czyjej stronie stają podczas rozwodu Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Maurycy Popiel).

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze