M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Aneta i Kasia najlepszymi przyjaciółkami. Iza zniknie z życia Chodakowskiej po zdradzie? - ZDJĘCIA

2023-06-15 13:24

Przyjaźń Kasi (Paulina Lasota) i Anety (Ilona Janyst) pogłębi się w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Chodakowska nie była zachwycona wyborami Izy (Adriana Kalska), która rozbija całą rodzinę i ucieka w ręce kochanka Radka (Philippe Tłokiński). Lekarka coraz lepiej zaczęła dogadywać się ze Stawską i nawet częściej widywała się z ukochaną Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) niż z żoną Marcina (Mikołaj Roznerski). W kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023 okaże się, że Anetę i Kasię połączy prawdziwa więź. Iza straci przyjaciółkę na dobre?

Przyjaźń Anety i Kasi rozkwitnie w "M jak miłość" po wakacjach 

Chociaż Aneta początkowo dość wrednie traktowała Kasię, a początki Stawskiej w klinice nie były proste, w kolejnych odcinkach "M jak miłość" przyjaźń lekarek rozpocznie się na dobre. Już w minionym sezonie serialu spędzały ze sobą sporo czasu, nawet przy okazji imprezy w siedlisku, gdzie Marcin upił się i poszedł nad rzekę, po czym bliscy musieli zatargać go pijanego do domu. Oczywiście wszystko przez zdradę Izy, której Aneta nie popiera. Ukochana Olka (Maurycy Popiel) i żona Marcina zawsze były blisko, zwierzały się sobie, ale zdrada z Radkiem zmieniła wszystko. Aneta nie była zachwycona rewelacjami z ust przyjaciółki i dała jej ostrą reprymendę, żeby nie myliła seksu z zakochaniem. Jak się okaże, Iza nikogo nie posłucha i zdecyduje się na kontynuację relacji z dziennikarzem. 

Dlatego też, Aneta będzie coraz bliżej Kasi w nowym sezonie "M jak miłość". Pewnym jest, że Chodakowska zostanie świadkową na ślubie Stawskiej i Karskiego nad morzem. Zakochani wyjadą wraz z Olkiem i Anetę na kilka dni i to właśnie Aneta będzie wspierała Kasię podczas jej najważniejszego dnia. Z najnowszych relacji z planu "M jak miłość" wynika, że także w klinice panie będą nierozłączne. Na zdjęciu, które można zobaczyć w galerii zdjęć poniżej, widać uśmiechniętą od ucha do ucha Chodakowską i Stawską podczas dyżuru w placówce. 

Koniec przyjaźni Izy i Anety w "M jak miłość" po wakacjach 2023?

Zapowiada się na to, że Iza dość mocno odsunie się od wszystkich w "M jak miłość" po wakacjach. Pewnym jest, że Chodakowska bardzo zaangażuje się w relację z Radkiem, który omamia ją od dłuższego czasu. Małżeństwo z Marcinem przejdzie do historii, a czy podobnie stanie się z Anetą? Niestety zapowiada się na to, że obie Chodakowskie dość mocno się od siebie odsuną. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze

Materiał sponsorowany