M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1726: Aneta stanie po stronie Marcina! Każe Izie odkochać się w Radku - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-03-29 12:01

Aneta (Ilona Janyst) w 1726 odcinku "M jak miłość" nie będzie mogła uwierzyć, że Iza (Adriana Kalska) dopuściła się zdrady! Chodakowska tylko żonie Olka (Maurycy Popiel) wyzna, jak doszło do seksu jej i Radka (Philippe Tłokiński). Aneta oniemieje, bo szczere wyznanie przyjaciółki będzie właściwie jednoznaczne ze skreśleniem jej małżeństwa z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Aneta w swoim stylu w 1726 odcinku "M jak miłość" każe Izie odkochać się w dziennikarzu! Co za tym idzie, weźmie stronę zdradzonego detektywa.

"M jak miłość" odcinek 1726 - wtorek, 18.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta jako pierwsza dowie się o seksie Izy i Radka. W 1726 odcinku "M jak miłość" Iza będzie przebywać u szwagra i lekarki, bo nie da rady wrócić do domu. Iza domyśli się przecież, że po tym co zajdzie w łóżku Radka, jej małżeństwo z Marcinem będzie właściwie przekreślone. Aneta nie będzie przygotowana na taki obrót sprawy. Co innego zauroczenie w koledze z pracy, a co innego uprawianie z nim seksu, kiedy jest się matką i żoną! Kobiety odbędą poważną rozmowę, a Aneta nie pochwali zachowania przyjaciółki.

- Aneta jest zirytowana zachowaniem Izy, a z drugiej strony bardzo jej współczuje, bo widzi, w jakim potrzasku ona się znalazła. Stara się trochę jej przemówić do rozumu - wyjaśnia Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość". - Stara się być z nią szczera bo od tego ma się przyjaciół. Nie od tego, by zawsze poklepywali po ramieniu, ale po to żeby czasami nas też wyprowadzić z błędu - dodaje aktorka. To jednak nie okaże się proste, bo Iza tak zagubi się w swoich uczuciach, że sama dojdzie do tego, że poczuła coś do dziennikarza, czego nie czuje do Marcina, co jednak nie oznacza, że przestanie kochać detektywa i dzieci. 

Aneta każe Izie odkochać się w Radku w 1726 odcinku "M jak miłość" 

Aneta to osoba konkretna, więc po wyznaniach Izy w 1726 odcinku "M jak miłość", postanowi namówić ją do zagłuszenia uczuć do Radka. Czy to w ogóle możliwe? - A ty nie możesz jakoś nad tymi uczuciami zapanować? - zapyta się żona Olka w rozmowie z Izą, zauważy jednak, że przyjaciółka sama nie wie, co ma robić. Widać będzie, że lekarka nie chce, by Marcin i Iza się rozstawali i przekreślali małżeństwo. 

- Nie potrafię odejść, ale nie potrafię zostać - wyzna dziennikarka Anecie w 1726 odcinku "M jak miłość". 

- To jest na pewno bardzo bolesna sytuacja, Aneta może gdzieś tam przekonywać Izę do jakichś swoich racji, natomiast Iza chciałaby trochę mieć ciastko i zjeść ciastko - podsumowuje całą sytuację Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość". 

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Najnowsze