M jak miłość po wakacjach 2020. Wypadek Pawła to dopiero początek! Weźmie kolejny ślub i będzie miał dziecko?

2020-07-13 10:57 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020. Wypadek Pawła to dopiero początek! Weźmie kolejny ślub i będzie miał dziecko?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Wypadek Pawła to dopiero początek! Weźmie kolejny ślub i będzie miał dziecko?

Paweł (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2020 będzie miał wypadek i zostanie ranny! To Franka (Dominika Kachlik), dziewczyna, od której Zduński nie może się uwolnić, sprowadzi na niego nieszczęście. Obrażenia Pawła po wypadku wskazują na to, że sytuacja będzie tragiczna. Ale na tym nie koniec szokujących zwrotów akcji w jego życiu w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej! Rafał Mroczek wspomniał o ślubie Pawła i dziecku, którego nie dała mu żadna z poprzednich żon...

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Wypadek Pawła z "M jak miłość" to jedna z pilnie strzeżonych tajemnic kolejnego sezonu serialu! Rafał Mroczek na swoim Instagramie pokazał tylko zdjęcie, na których widać obrażenia na jego twarzy. A ponieważ na ujęciu z planu "M jak miłość" towarzyszy mu Dominika Kachlik to od razu stało się jasne, że Franka będzie winna temu nieszczęściu.

"Co my faceci musimy cierpieć przez te kobiety👊. @mjakmilosc.official #nowe #odcinki #franka #paweł" - napisał aktor z "M jak miłość", żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie wiadomo dokładnie jak Paweł ulegnie wypadkowi, czy zostanie także pobity, ale znając Frankę, która uciekła przed ślubem z bogatym starszym facetem i okradła swojego ojczyma, w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 może być ostro.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł ciężko ranny w wypadku! Będzie walczył o życie przez Frankę - ZDJĘCIE

Fani "M jak miłość" wierzą jednak w to, że Paweł nareszcie ułoży sobie życie! Nie przyjmują do wiadomości możliwości, że między nim a Kingą (Katarzyna Cichopek) wybuchnie zakazany romans, ale na pewno w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Zduński niebezpiecznie zbliży się do bratowej. Do tego stopnia, że będzie musiała wkroczyć Marysia (Małgorzata Pieńkowska).

"Może Paweł w końcu znalazł tą swoją drugą połówkę i będzie ślub a potem słodkie dzieciaczki? Pozdrawiam serdecznie♥️♥️♥" - napisała jednak z internautek na profilu Mroczka na Instagramie.

M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł zakocha się we France i zabierze ją na randkę w dziwne miejsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Rafał Mroczek podsunął nawet myśl, że jego bohatera w "M jak miłość" czeka kolejny, czwarty już ślub! A nawet, że będzie miał dziecko z nową ukochaną. "Kto to wie, może...😃". Przyznał się z kolei, że Paweł zakocha się we France i z tego powodu czekają go same... nieszczęścia! "Wszystko z miłości..." - podpisał swoje zdjęcie po wypadku Pawła na Instagramie.

Nie przegap: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2020 - ZDJĘCIA

W przeszłości w "M jak miłość" Paweł marzył o tym, żeby zostać ojcem. Planował dziecko ze swoją drugą żoną Alą (Olga Frycz). Niestety ukochana zdradziła go i zaszła w ciążę z innym! Jego ostatnia dziewczyna Julka (Joanna Kuberska) pragnęła ślubu, dziecka i rodziny, ale Zduński nie był gotowy na tak poważny krok. Być może Franka przekona go do zmiany zdania w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020!

M jak miłość odc. 1521. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1521. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
	M jak miłość odc. 1521. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1521. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)