M jak miłość po wakacjach 2020. Marysia przyłapie Pawła i Kingę na schadzce! Urządzi im piekło, bo będą mieli sekretny romans

2020-07-01 8:13 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Marysia przyłapie Pawła i Kingę na schadzce! Urządzi im piekło
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Marysia przyłapie Pawła i Kingę na schadzce! Urządzi im piekło

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 to Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przyłapie Kingę (Katarzyna Cichopek) i Pawła (Rafał Mroczek) na schadzce i urządzi im prawdziwe piekło! Tak wynika z fragmentów scenariusza, opublikowanych przez Katarzynę Cichopek na jej profilu na Instagramie. Co usłyszą nieostrożni kochankowie od matki i teściowej? Marysia spróbuje ustawić ich "do pionu" i choć pretensje do syna w "M jak miłość" będą zrozumiałe, to z Kingą sprawa okaże się nieco bardziej skomplikowana po wakacjach 2020...

M jak miłość po wakacjach 2020. Marysia przyłapie Kingę z Pawłem! Zrobi z tym romansem porządek?

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 Kinga będzie kontynuowała romans z Pawłem. Zduńskiej puszczą wszystkie hamulce, bo nie tylko Piotrka długo nie będzie, ale wróci zakochany w Kamili! 

Coraz większe awantury u Zduńskich, których świadkami będą nawet dzieci, spowodują że Kinga ucieknie w ramiona szwagra, który pomimo innych sercowych ofert, nadal będzie bratowa kochał? Ta skomplikowana sytuacja zapewne rozkręci kochanków do tego stopnia, że zrobią to nawet na rodzinnym pikniku! Czy to wtedy przyłapie ich Marysia?   

M jak miłość. Kinga wyznała miłość Pawłowi! Pokazała też wstydliwe ujęcie - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jak wynika z fragmentów scenariusza, opublikowanych na Instastory Cichopek, w 1533 odcinku "M jak miłość" Marysia nie wytrzyma i wezwie do siebie syna i synową na poważną rozmowę. Czy wyciągnie całą prawdę o romansie Kingi z Pawłem?

Na pewno rozmowa nie będzie należała do przyjemnych, bo Paweł nie wytrzyma i rzuci do matki w 1533 odcinku "M jak miłość": - Daj mi spokój! i będzie miał serdecznie dość jej wtrącania się w swoje życie. Czy Kinga również postawi się teściowej i poprosi, aby zajęła się bardziej tym, co robi Piotrek?

Zobacz też: Wielkie zmiany w M jak miłość. Tych aktorów zabraknie w obsadzie w nowym sezonie po wakacjach 2020 - ZDJĘCIA

Jak pamiętamy, pod koniec ostatniego sezonu "M jak miłość" Kinga już ścięła się z teściową, kiedy Marysia wypomniała jej, że to on "zarabia na dom". Czy w 1533 odcinku "M jak miłość" Zduńska powie dość wtrącaniu Marysi w jej sprawy?

Najnowsze