M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł ciężko ranny w wypadku! Będzie walczył o życie przez Frankę - ZDJĘCIE

2020-07-13 8:11 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł ciężko ranny w wypadku! Będzie walczył o życie - ZDJĘCIE
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł ciężko ranny w wypadku! Będzie walczył o życie - ZDJĘCIE

W "M jak miłość" wakacjach 2020 Paweł (Rafał Mroczek) będzie miał wypadek i zostanie ciężko ranny! Jego twarz będzie cała we krwi. Wszystko wskazuje na to, że Zduński ulegnie tragedii z winy ostatniej dziewczyny. Zdjęcia z planu "M jak miłość" pokazują, że Franka (Dominika Kachlik) znowu się wokół niego zakręci. Szalona i nieobliczalna dziewczyna, która Paweł poznał w dziwnych okolicznościach lubi wpadać w tarapaty. To przez Frankę w nowym sezonie "M jak miłość" Paweł będzie walczył o życie!

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Po wakacjach 2020 Paweł z serialu "M jak miłość" zostanie ranny! Na Instagramie Rafała Mroczka pojawiły się przerażające zdjęcia. Zduński będzie miał rozcięty łuk brwiowy i mocne otarcia na policzku. Poleję się krew! Na fotografiach pozuje u boku Dominiki Kachlik, którą w ubiegłym sezonie widzowie zobaczyli w roli Franki, zwariowanej uciekającej panny młodej. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka nie jest córką Banacha?! Szokująca prawda o rodzinie tyrana!

M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek będzie miał straszny wypadek. Pobiegnie za Kingą i będzie zwijał się z bólu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Widzowie "M jak miłość" liczą na to, że po wakacjach 2020 Paweł odnajdzie szczęście właśnie u jej boku. Zduński wpadł France w oko i wszystko wskazuje na to, że z wzajemnością. Chociaż dziewczyna cały czas pakuje kolegę w kłopoty, ten cały czas przy niej trwa. Podpis pod zdjęciem aktora wskazuje na to, że to właśnie ona będzie winna jego ranom na twarzy. Na razie nie wiadomo, co mu się stanie, ale nie wygląda to dobrze!

"Co my faceci musimy cierpieć przez te kobiety👊. @mjakmilosc.official #nowe #odcinki #franka #paweł #już #powakacjach #work #actorslife" napisał Mroczek. Fani pod postem postem wyrazili nadzieję, że Franka będzie miłością jego życia!

🙈znowu przez babę😂😉
Może Paweł w końcu znalazł tą swoją drugą połówkę i będzie ślub a potem słodkie dzieciaczki? Pozdrawiam serdecznie♥️♥️♥️
Bądź z nią ostrożny 🤭😅
Mam nadzieję że to będzie ta jedyna ❤️❤️
biedactwo!Uparta jest ta Franka 😁 Paweł już się od niej nie odgoni😂

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Ewa wróci do Polski, ale bez Marka?! Ogromna zmiana w życiu Dominiki Kluźniak

Najnowsze