M jak miłość po wakacjach 2020. Ewa wróci do Polski, ale bez Marka?! Ogromna zmiana w życiu Dominiki Kluźniak!

2020-07-10 16:09 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Ewa wróci do Polski, ale bez Marka?! Ogromna zmiana w życiu Dominiki Kluźniak!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Ewa wróci do Polski, ale bez Marka?! Ogromna zmiana w życiu Dominiki Kluźniak!

Czy po wakacjach 2020 z powrotem zobaczymy Ewę (Dominika Kluźniak) w serialu "M jak miłość"? Aktorka odeszła z produkcji w 2018 roku i od tamtej pory jej postać pojawiała się w "M jak miłość" jedynie w rozmowach innych bohaterów. W tym roku Dominika Kluźniak świętuje swoje 40. urodziny. To wejście w kolejny etap życia. Czy w związku z tym powróci do "M jak miłość" w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Czy Dominika Kluźniak, czyli Ewa Mostowiak z "M jak miłość", wróci do serialu po wakacjach 2020? Aktorka zniknęła z telenoweli w 2018 roku. Decyzję o odejściu podjęła po tym, jak Kacper Kuszewski, jej serialowy mąż Marek, postanowił po 18 latach pożegnać się z produkcją. 

"Dominika Kluźniak i Kacper Kuszewski grali zgodne małżeństwo i razem zdecydowali o tym, że na razie rozstaną się z naszym serialem. Dlatego potwierdzamy informacje, że w nowym sezonie Ewa i Marek Mostowiakowie wyjadą za granicę. Czy na długo? Czy na zawsze? To pokaże czas. Znamy wiele przypadków rozstań, które kończyły się powrotami. A my bardzo im dziękujemy za dotychczasowe wzruszenia i te wspólne kilkanaście lat. Bardzo chcieliśmy, by z nami zostali, ale szanujemy ich decyzje, a drzwi do naszej "eMkowej" rodziny zostawiamy zawsze otwarte" taki komunikat wypuściła produkcja po odejściu gwiazd z "M jak miłość.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Werner pójdzie na całość z Sandrą?! Agata może o nim zapomnieć

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gwiazda "M jak miłość" 10 lipca 2020 roku kończy 40. urodziny - wszystkiego najlepszego! To wejście w kolejne dziesięciolecie pracy zawodowej i spora zmiana dla każdego, a w szczególności dla aktorek. Czy zatem Ewa wróci do "M jak miłość"? Niestety na razie nie pojawiły się żadne informacje na ten temat. Jednak jak przyznała sama produkcja, nie jest wykluczone, że pewnego dnia tak się stanie, a wtedy widzowie z pewnością oszaleją z radości. Na razie Ewa nie pojawiła się nawet na ślubie przybranego syna, Mateusza (Krystian Domagała). Dominika Kluźniak od odejście z "Emki" w telewizji pojawiła się w serialu "W rytmie serca" i pojawiła się na planie filmu "Psy 3. W imię zasad". Poza tym aktorka koncentruje się na rodzinie i wychowaniu dwóch córek. Chcielibyście jej powrotu do "M jak miłość"?

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Zosia będzie w ciąży? Julka Wróblewska pokazuje brzuszek! Co na to Joasia? - WIDEO

Najnowsze