M jak miłość po wakacjach 2020. Nowy chłopak w życiu Lilki. Zdradzi z nim Mateusza?

2020-08-06 12:00 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Nowy chłopak w życiu Lilki. Zdradzi z nim Mateusza?
Autor: INSTAGRAM M jak miłość po wakacjach 2020. Nowy chłopak w życiu Lilki. Zdradzi z nim Mateusza?

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 w życiu Lilki (Monika Mielnicka) pojawi się nowy chłopak! Zagra go Mariusz Urbaniec. Czy Mateusz (Krystian Domagała) ma powód do niepokoju? Najwyraźniej nowy bohater "M jak miłość" nieprzypadkowo zagości w życiu dziewczyny. Przystojniak może zawrócić w głowie odmienionej Lilce! W młodym małżeństwie Mostowiaków wiele się zmieni. Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" Lilka zdradzi Mateusza?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 pojawi się Mariusz Urbaniec. Zagra młodego chłopaka, który zakręci się wokół Lilki. Najwyraźniej pojawi się w jej życiu nie bez powodu. Czy przystojny chłopak zagrozi jej małżeństwu z Mateuszem? Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że Mostowiak będzie miał powody do niepokoju.

Przeczytaj: Wypadek gwiazdy M jak miłość. Monika Mielnicka o krok od tragedii! Pękła jej opona

M jak miłość po wakacjach 2020: Lilka przejdzie przemianę po gwałcie! Pokaże pazurki i będzie gardziła wszystkimi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

M jak miłość. Lilka (Monika Mielnicka) i Mariusz Urbaniec na planie
Autor: INSTAGRAM M jak miłość. Lilka (Monika Mielnicka) i Mariusz Urbaniec na planie

W nowych odcinkach "M jak miłość" Lilka spotka - na razie bezimiennego - bohatera Mariusza Urbańca podczas wizyty w dziwnym miejscu. Wygląda na to, że Mostowiakowa razem z mężem odwiedzą Grabinę, bo gdzie indziej mieliby znaleźć gołębnik?

"Dzisiaj mamy bardzo dużo nowych aktorów, są bardzo dzielni. Tutaj bardo duży gołąb stoi w tej oto klatce, grucze bardzo" powiedziała młoda gwiazda "M jak miłość" wskazując na kolegę z planu.

Na szczęście niedaleko kręcił się serialowy Mateusz, więc z pewnością nasz bohater nie pozwoli na to, by pierwszy lepszy chłopak odbił mu żonę. Młode małżeństwo w nowym sezonie czekają wielkie zmiany. Skończą szkołę i wyprowadzą się do Warszawy, gdzie zaczną nowe życie, już na własny rachunek. Lilka zacznie studia psychologiczne, jednak przyszłość Mateusza na razie nie jest znana. Razem z nimi z Grabiny znikną też Ala (Alicja Ostolska) i Ewka (Jowita Chwałek). Czy poradzą sobie jako dorośli? Przekonamy się już niedługo w "M jak miłość" po wakacjach 2020.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka pogodzi się z ojcem, który katował jej matkę?! Banach nie odpuści!

Najnowsze