M jak miłość po wakacjach 2020. Kisielowa pomoże Barbarze uratować Modrego! Psychopatka Ola pożałuje

2020-07-12 13:11 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Kisielowa pomoże Barbarze uratować Modrego! Psychopatka Ola nie ma szans
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Kisielowa pomoże Barbarze uratować Modrego! Psychopatka Ola nie ma szans

W serialu "M jak miłość" Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) po wakacjach 2020 ruszy do akcji! Zośka nie będzie biernie patrzeć, jak Barbara (Teresa Lipowska) samodzielnie zacznie prowadzić śledztwo w sprawie psychopatki Olki (Magdalena Rembacz). Przyjaciółka Mostowiakowej użyje swoich kontaktów, żeby dopaść morderczynię. Sprawdź, co wymyśli Kisielowa w nowych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Po wakacjach 2020 w serialu "M jak miłość" Olka pożałuje spisku przeciwko Józefowi! Barbara już w ubiegłym sezonie zaczęła podejrzewa, że kobieta ma wobec niego nikczemne zamiary. Mostowiakowa zauważyła, ze przyjaciel po wypadku jest coraz bardziej zaniedbany pod opieką sąsiadki i nie jest już tym samym człowiekiem. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł zostanie ciężko ranny! Będzie miał wypadek! To wina Franki? - ZDJĘCIA

Koniec M jak miłość. Barbara na tropie morderczyni z Grabiny

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Widzowie już wiedzą,że opiekunka z piekła rodem ukradła silne leki psychotropowe i faszeruje nimi bezbronnego staruszka... W nowych odcinkach "M jak miłość" Barbara zdobędzie dowód, że nie pomyliła się co do Olki. Pewnego dnia odkryje,że Józef próbował się do niej dodzwonić w środku nocy. Popędzi do domu przyjaciela, a ten skłamie, że dzwonił do niej przez przypadek.

Barbara nie będzie czekać. Poprosi o pomoc Kisielową. Uzna, że dzięki kontaktom przyjaciółki najszybciej uzyska pomoc. I faktycznie, Zośka poprosi Sonię (Barbara Wypych) o interwencję. Policjantka odkryje, że Ola to znana stróżom prawa, śmiertelnie niebezpieczna oszustka. Gliniarze z Lipnicy nie będą czekać. Ze zdjęć z planu "M jak miłość" wiemy, że Andrzejek (Tomasz Oświecinski) i Sonia wezmą się za psychopatkę. Czy uda im się obronić Józefa i Barbarę? Przekonamy się w nowych odcinkach po wakacjach 2020.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Krystyna straci dom?! Zamieszka z Lilką i Mateuszem w Warszawie?

Najnowsze