M jak miłość po wakacjach 2020. Krystyna straci dom?! Zamieszka z Lilką i Mateuszem w Warszawie?

2020-07-12 22:01 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Krystyna straci dom?! Zamieszka z Lilką i Mateuszem w Warszawie?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Krystyna straci dom?! Zamieszka z Lilką i Mateuszem w Warszawie?

Po wakacjach 2020 w serialu "M jak miłość" Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura) straci dom?! Banach (January Brunov) będzie próbował odebrać jej cały majątek! Bohaterka szybko się od niego nie uwolni. Lilka (Monika Mielnicka) i Mateusz (Krystian Domagała) w nowych odcinkach "M jak miłość" wyprowadzą się do Warszawy. Czy Krystyna będzie zmuszona wyjechać razem z nimi? Sprawdź, co wydarzy się w "M jak miłość".

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Po wakacjach 2020 w serialu "M jak miłość" Krystyna nie uwolni się od Banacha. W ubiegłym sezonie okazało się, że tyran nie pogodził się z decyzją sądu o przekazaniu domu byłej żonie i dzieciom. Cukiernik pod nieobecność rodziny wpadł na posesję i wymienił zamki w drzwiach, po czym odmówił wpuszczenia bliskich do środka. Jedynie interwencja Staszka (Sławomir Holland) sprawiła, że Banach wyniósł się z domu.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł zostanie ciężko ranny! Będzie miał wypadek! To wina Franki? - ZDJĘCIA

Lilka w "M jak miłość" wybaczy Ali! Szokujące wideo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W serialu "M jak miłość" Krystyna jednak nie zaznała spokoju. Banach zapowiedział jej, że nie odpuści i w nowych odcinkach po wakacjach 2020 posunie się do obrzydliwego szantażu. Wyjdzie na jaw, że matka Lilki niegdyś pracowała jako prostytutka i była do tego zmuszana! Kiedy Banach zacznie grozić jej ujawnieniem tajemnicy, nie wiadomo, czy Krystyna nie ugnie się pod jego żądaniami. W końcu były mąż uważa, że posiadłość należy do niego, ponieważ była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Nic sobie nie zrobi z decyzji sądu. Czy Krystyna zostanie bez domu?

Jeśli tak się stanie, niewykluczone, że będzie musiała zamieszkać z Lilką i Mateuszem, który po maturach zdecydują się na przeprowadzkę do Warszawy. Oby jednak Krystyna dała sobie radę i pogoniła Banacha, gdzie pieprz rośnie!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Ewa wróci do Polski, ale bez Marka?! Ogromna zmiana w życiu Dominiki Kluźniak

Najnowsze