M jak miłość po wakacjach 2019. Julka ucieknie od Pawła! Dlaczego zostawi Zduńskiego?

2019-08-15 8:15 sz
M jak miłość odcinek 1429: Julka (Joanna Kuberska)
Autor: mjakmilosc.vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1429: Julka (Joanna Kuberska)

Rozstanie w "M jak miłość"! Julka (Joanna Kuberska) ucieknie od Pawła (Rafał Mroczek) w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2019. Niestety między zakochanymi dojdzie do kolejnego konfliktu. O co się pokłócą Julka i Paweł? Zacznie się od tego, że w 1453 odcinku "M jak miłość" Zduński nie będzie chciał zamieszkać z dziewczyną. Sprawdźcie co się wydarzy w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej.

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od 10.09.2019 w TVP2 o godz. 20.55

Po wakacjach 2019 w "M jak miłość" Julka i Paweł przeżyją kolejny kryzys! W ubiegłym sezonie ulubieńcy widzów ku ich rozpaczy rozstali się. Zduński nie był w stanie spełnić oczekiwań partnerki, a ta miała dość wiecznego uganiania się za mężczyzną.

PRZECZYTAJ TEŻ >>> Bartek z M jak miłość w łóżku z inną! Też zdradzi Ulę? Intymne zdjęcie z planu

M jak miłość odcinek 1443, Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1443, Julka (Joanna Kuberska), Paweł (Rafał Mroczek)

Po długich rozmowach i kilku dramatycznych wydarzeniach zakochani w  "M jak miłość" doszli do porozumienia. Paweł pomógł rodzinie Julki i zaczął wiązać z nią swoją przyszłość. Niestety sielanka nie potrwa długo. Po wakacjach 2019 w "M jak miłość" według doniesień "Świata Seriali" Julka zaproponuje ukochanemu wspólne zamieszkanie. - Właściwie to prezent dla nas obojga. Po co płacić tyle kasy za wynajem? Lepiej spłacać raty i za jakiś czas mieć już coś swojego. W odpowiedzi on złamie jej serce! - Julka, to nie jest rozmowa na teraz... - usłyszy dziewczyna. Jak donosi "Tele Tydzień" Julka niedługo później od niego ucieknie.

Najnowsze