M jak miłość. Paweł przeżyje wstrząs na widok Majki! Tak zmieni się jej twarz po narkotykach – ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Paweł przeżyje wstrząs na widok Majki! Tak zmieni się jej twarz po narkotykach – ZWIASTUN

M jak miłość. Paweł przeżyje wstrząs na widok Majki! Tak zmieni się jej twarz po narkotykach – ZWIASTUN

2021-08-31 16:23

W 1597 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Paweł (Rafał Mroczek) przerazi się nie na żarty, gdy odkryje, że od kilku dni, ktoś go śledzi i zasypuje głuchymi telefonami. Zduński szybko odkryje, że chodzi o kobietę, ale nawet mu się nie śniło, że jego prześladowczynią zostanie Majka (Laura Samojłowicz)! W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Paweł dozna szoku, gdy w bistro spotka swoją byłą narzeczoną, która w niczym nie będzie przypominała dziewczyny sprzed lat! Majka będzie ubrana w stare łachy, a jej twarz będzie tak zniszczona przez narkotyki, że ledwo ją rozpozna! Zobacz ZWIASTUN!

Pierwsze spotkanie Pawła i Majki w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Zduński dozna szoku, gdy ujrzy narkomankę!

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach życie Franki (Dominika Kachlik) i Pawła już nie będzie takie samo, choć wydawało się, że po przepięknych zaręczynach już wszystko będzie im szło z górki. Niestety wręcz przeciwnie, gdyż dopiero teraz zaczną się u nich poważne problemy. Młodzi drobnymi krokami będą szykować się do ślubu, a prężna góralka razem z Kingą (Katarzyna Cichopek) wybierze się nawet na poszukiwania sukni ślubnej, ale sielanka nie potrwa długo, gdyż w jednej chwili ich spokój i szczęście szybko zostaną zburzone! Zduński nie będzie mógł się na niczym skupić, gdy w 1597 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej odkryje, że od jakiegoś czasu jest obserwowany, a na dodatek dostaje głuche telefony!

- Mam wrażenie, że od kilku dni ktoś za mną chodzi – wyzna przerażony swojej narzeczonej.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1595: Dobra wróżba u Chodakowskich! Szymek oszaleje z radości

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

W 1597 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Franka nie weźmie słów Pawła na poważnie, jednak, gdy sama będzie świadkiem jak do jej narzeczonego non stop ktoś wydzwania mocno zainteresuje się tą sprawą. Jednak Zduński nie będzie miał pojęcia, kto obsypuje go telefonami.

- Nie wiem, jakaś kobieta – usłyszy, gdy zapyta o to, kto dzwonił.

ZWIASTUN nowego sezonu „M jak miłość” nie pozostawia jednak żadnych wątpliwości, kto okaże się tajemniczym dręczycielem Pawła! Zduński będzie w szoku, gdy pewnego dnia w „Naszym Zielonym Sadzie” spotka kobietę, która łudząco będzie mu kogoś przypominać! Paweł szybko skojarzy fakty i odkryje, że to Majka jego była narzeczona, jednak kobieta w niczym nie będzie przypominała dziewczyny, w której kiedyś się zakochał! Panna z dobrego domu, której nigdy nie brakowało pieniędzy nagle zmieni się nie do poznania!

- Majka – krzyknie przerażony, jak tylko zobaczy zmienioną twarz dziewczyny.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1596: Kamil będzie bawił się w najlepsze z kochankami na oczach Anity! Sekretarka już tego dłużej nie zniesie

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach Majka pojawi się w zupełnie innym wydaniu! Zobaczymy ją brudną w starych ubraniach, a na dodatek jej twarz będzie zmasakrowana przez narkotyki, od których była narzeczona Pawła uzależniła się po stracie matki (Beata Buczek-Żarnecka). Dziewczyna straciła wszystkie pieniądze i nie miała się, gdzie podziać, w związku z tym przyjazd do Polski i powrót do starych znajomych, w tym byłego ukochanego, to jedyne, co jej zostało!

- Paweł tylko ty mi zostałeś – powie Majka wpatrując się w ich wspólne zdjęcie w 1597 odcinku „M jak miłość” po wakacjach.

Jeszcze w 1597 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Majka zjawi się w bistro Kingi i będzie żebrać u Franki o jedzenie. Narzeczona Franka zlituje się nad żebraczką i poczęstuje ją ciepłym posiłkiem, choć szybko przekona się, że to nie będzie jednorazowa pomoc! W 1597 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Majka tak łatwo nie da o sobie zapomnieć i zjawi się nawet w mieszkaniu Pawła, jednak drzwi otworzy jej Franka, która będzie zszokowana jej ponownym widokiem!

- Co pani tutaj robi? – spyta przerażona, gdy w drzwiach kolejny raz zobaczy Majkę….

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1596: Piotrek perfidnie zadrwi z Kamila. Nawet Gryca to zaboli

M jak miłość, odc. 1597: Majka (Laura Samojłowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1597: Majka (Laura Samojłowicz)
M jak miłość, odc. 1597: Majka (Laura Samojłowicz), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1597: Majka (Laura Samojłowicz), Paweł (Rafał Mroczek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze