M jak miłość. Paweł po zdradzie znajdzie list pożegnalny Franki! Ślubu nie będzie – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Paweł po zdradzie znajdzie list pożegnalny Franki! Ślubu nie będzie – WIDEO

M jak miłość. Paweł po zdradzie znajdzie list pożegnalny Franki! Ślubu nie będzie – WIDEO

2021-11-24 15:51

Już wkrótce w „M jak miłość” Majka (Laura Samojołowicz) osiągnie swój cel i doszczętnie zniszczy związek Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek) po to, aby zająć miejsce swojej rywalki! Chojnacka zakradnie się do rowerowni Zduńskiego, gdzie zacznie go namiętnie całować, a to wszystko na oczach góralki! Zrozpaczona Franka w „M jak miłość” postanowi uciec i zostawi Pawłowi pożegnalny list, który zrozumie, że to już koniec! Zduński zostanie z niczym i nie będzie miał ani ukochanej ani ślubu w Bukowinie Tatrzańskiej! Zobacz WIDEO z tej sceny!

Franka po zdradzie Pawła z Majką w "M jak miłość" ucieknie i zostawi mu pożegnalny list! To będzie ich koniec 

Już niebawem wyjdzie na jaw prawdziwy powrót Majki do „M jak miłość! Chojnacka wcale nie wróci po to, aby odbić się od dna, w jakim znalazła się po śmierci swojej matki, utracie pieniędzy i dachu nad głową oraz uzależnieniu się od heroiny, ale po to, aby odzyskać Pawła! Jedyną przeszkodą na jej drodze okaże się Franka, dlatego Majka przy współpracy z Krzyśkiem (Michał Chruściel) postanowi ją zlikwidować! Już w 1615 odcinku „M jak miłość” Chojnacka ukradła jej pierścionek zaręczynowy, który chciała sprzedać w lombardzie, jednak już wkrótce pójdzie na całość i nie cofnie się przed niczym, aby odzyskać byłego narzeczonego!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1618: Seks taśma Magdy i Andrzeja wycieknie do internetu! Kisielowa zrobi z Budzyńskimi porządek - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Paweł po zdradzie znajduje pożegnalny list od Franki w "M jak miłość" >>>

Już wkrótce w „M jak miłość” Majka zakradnie się do rowerowni Pawła i zacznie go namiętnie całować w obecności Franki! Góralka nie będzie mogła uwierzyć w zdradę ukochanego i natychmiast ucieknie, z kolei Chojnacka zacznie triumfować!

 - Chciałam ci powiedzieć coś bardzo ważnego - wyzna Majka.

- Co? – spyta zaskoczony Paweł.

- Właśnie to – powie, po czym się na niego rzuci i to na oczach Franki!

- Smacznego – powie wkurzona góralka, rzuci tacą z jedzeniem, po czym ucieknie.

- Franka, Franka, Franka... – zacznie przeraźliwie wołać, ale nie zdoła jej zatrzymać.

Paweł w „M jak miłość” mocno będzie żałował pocałunku z Majką, zwłaszcza, że zda sobie sprawę, że mógł temu zapobiec! Postanowi jak najszybciej wyjaśnić to ze swoją ukochaną, jednak niestety mu się to nie uda! Franka ucieknie i zostawi mu jedynie pożegnalny list, który wcześniej napisała pod dyktando Majki!

- Jakieś poczucie w Pawle na pewno jest, że mógł do tego nie dopuścić i po prostu trzymać ten dystans z Majką… Widać prowokacyjne zachowanie Majki i że jest w tym jakiś zamysł, bo w szczerość tej dziewczyny ja na pewno nie wierzę – stwierdził w „Kulisach M jak miłość”.

- Franka zupełnie nie wie co jest grane, po prostu chce uciec – przyznała w „Kulisach M jak miłość”.  

- Widziałaś Frankę? – spyta Alę (Alicja Ostolska).

- Zostawiła ci jakąś wiadomość na zapleczu – przekaże mu list.  

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1620: Serce Rogowskiego coraz słabsze! Artur przeżyje, ale diagnoza lekarza załamie Marysię

Zduński w „M jak miłość” od razu odczyta wiadomość od swojej ukochanej, która będzie idealnie pasować do tego co się stało! Trzeba przyznać, że Majka miała nosa co do jej treści, a teraz sama dowie się, po co była ona potrzebna Krzyśkowi! 

- Wiem, że ten list cię zdziwi i zrani, ale nie możemy być razem, wszystko skończone. Po tym co się stało już ci nie ufam. Proszę nie szukaj mnie. Tak będzie lepiej dla ciebie i dla mnie – przeczyta zdumiony Paweł.

Paweł po odczytaniu listu w „M jak miłość” kompletnie się załamie, gdyż dojdzie do niego, że w taki sam sposób po raz kolejny stracił swoją narzeczoną! Zduńskiego zacznie pocieszać Kinga, ale jej szwagier nie będzie miał żadnych wątpliwości, że jej autorką jest Franka. Nie posłucha się jej rady i zacznie jej szukać, ale niestety bezskutecznie… Tym samym Zduński znów zostanie bez narzeczonej i kolejny ślub przejdzie mu koło nosa!

- Przecież to w ogóle nie jest w stylu Franki – zauważy Kinga.

- Ale to jest jej charakter pisma, poznaję – stwierdzi Paweł.

Spójrz również: Barbara Kurdej-Szatan po wyrzuceniu z M jak miłość przerywa milczenie! Nawet produkcja serialu nie wiedziała o decyzji prezesa TVP

M jak miłość: Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Alicja Ostolska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Alicja Ostolska)
M jak miłość: list pożegnalny Franki

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: list pożegnalny Franki
M jak miłość. Paweł zdradzi Frankę z Majką tuż przed ślubem! Znajdzie list pożegnalny
Najnowsze