M jak miłość, odcinek 1620: Serce Rogowskiego coraz słabsze! Artur przeżyje, ale diagnoza lekarza załamie Marysię - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1620: Serce Rogowskiego coraz słabsze! Artur przeżyje, ale diagnoza lekarza załamie Marysię- ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1620: Serce Rogowskiego coraz słabsze! Artur przeżyje, ale diagnoza lekarza załamie Marysię - ZDJĘCIA

2021-12-01 21:21

W 1620 odcinku "M jak miłość" Artur Rogowski (Robert Moskwa) nie umrze na zawał serca, choć śmierć będzie bardzo blisko! Mąż Marysi (Małgorzata Pieńkowska) w porę jednak zostanie uratowany i przeżyje, ale badania jakie przejdzie w szpitalu nie pozostawią wątpliwości. Chory Rogowski w 1620 odcinku "M jak miłość" usłyszy od lekarza diagnozę, która będzie ciosem nie tylko dla niego, ale także dla Marysi. Bo okaże się, że stan Artura jest naprawdę poważny, że jego serce jest coraz słabsze, a choroba może doprowadzić do tragedii. Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZDJĘCIA z 1620 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1620 - wtorek, 7.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć Artura Rogowskiego w 1620 odcinku "M jak miłość" jednak nie nastąpi. Dopiero co Robert Moskwa na swoim Instagramie ogłaszał, że to koniec i pożegnał się z widzami, a już wychodzą na jaw kolejne szczegóły dramatycznych zdarzeń w życiu rodziny Mostowiaków i walki męża Marysi z ciężką chorobą, która dla pogrążonych w żałobie bliskich Artura będzie kolejnym ciosem. Bo serce Rogowskiego w 1620 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma. Kiedy pod wpływem silnego stresu mąż Marysi zasłabnie i upadnie na schodach domu w Grabinie, wszyscy będą myśleli, że to zawał!

Nie przegap: Śmierć Rogowskiego w M jak miłość. Robert Moskwa potwierdza, że Artur umrze w 1620 odcinku! To lepsze niż śmierć w kartonach - ZDJĘCIA

Umierający Rogowski w 1620 odcinku "M jak miłość" trafi do szpitala, a Marysia nie opuści go nawet na chwilę. Będzie przy ukochanym nawet w karetce, gdzie Artur odzyska świadomość, a znajomy lekarz i ratownik medyczny zrobią wszystko, żeby ocalić go przed śmiercią. - Trzymaj się, słyszysz... Chyba nie zrobisz mi jakiegoś głupiego numeru? - wyzna zapłakana.

Na szczęście w 1620 odcinku "M jak miłość" Artur przeżyje. Przejdzie serię badań, która pozwolą lekarzom w szpitalu postawić ostateczną diagnozę. Wykluczą u pacjenta zawał serca, ale wskażą niepokojące objawy sugerujące, że mąż Marysi może być poważnie chory na serce. - Wstępne badania, czyli EKG i echo serca wskazują, że jednak to nie jest zawał... Czekamy jeszcze na wyniki krwi i angio klatki piersiowej. Co nie znaczy, Marysiu, że sytuacja nie jest poważna... - wyjaśni Rogowskiej znajomy kardiolog Grzegorz (Janusz Onufrowicz).

- Tak, wiem, zdaję sobie sprawę... A skąd ten ból serca, duszności? - zapyta Marysia, która w 1620 odcinku "M jak miłość" będzie drżała ze strachu, że straci męża.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1620: Pogrzeb Marzenki i Andrzejka. Na cmentarzu zjawi się Jaszewski, który ich zabił - ZDJĘCIA

Niestety w 1620 odcinku "M jak miłość" wszystko będzie wskazywało na chorobę serca Rogowskiego, której do tej pory u siebie nie zauważył. Za bardzo skupił się na własnych pacjentach z wiejskiej przychodni w Lipnicy, żeby zadbać o swoje zdrowie.

- Zawał i arytmia serca często dają podobne objawy. Mogą im towarzyszyć właśnie ból, duszności, czy tak, jak w tym przypadku, omdlenie. Musimy wykluczyć zatorowość płucną i poobserwować ewentualne zaburzenia rytmu serca. Będziemy diagnozować Artura - doda kolega Rogowskiego, który w 1620 odcinku "M jak miłość" zapewni Marysię, że zrobi wszystko, by Artur wyzdrowiał, a serce znów było w pełni sprawne.

W tych dramatycznych momentach strachu o życie męża Marysia w 1620 odcinku "M jak miłość" kolejny raz uzmysłowi sobie jak wiele dla niej znaczy Artur. Gdyby Rogowski umarł, ona by tego też nie przeżyła.

- Ale mnie nastraszyłeś, kochanie... Artur, ja nie wiem, co bym bez ciebie zrobiła... ja tak bardzo... - Marysia nie zdoła powstrzymać łez. A osłabiony Rogowski także zapewni żonę o swojej miłości. - Też cię kocham. Nawet nie wiesz, jak bardzo... Jesteś dla mnie wszystkim, Marysiu...

Choroba Rogowskiego w 1620 odcinku "M jak miłość" doprowadzi do kolejnych dramatycznych wydarzeń w rodzinie. Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) będą musieli odwołać ślub!

M jak miłość. Paweł zdradzi Frankę z Majką tuż przed ślubem! Znajdzie list pożegnalny
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze