M jak miłość, odcinek 1620: Paweł i Franka będą mieli dziecko, ale odwołają ślub! Nareszcie podejmie ważną decyzję

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1620: Paweł i Franka będą mieli dziecko, ale odwołają ślub! Nareszcie podejmie ważną decyzję

M jak miłość, odcinek 1620: Paweł i Franka będą mieli dziecko, ale odwołają ślub! Nareszcie podejmie ważną decyzję

2021-11-24 22:19

W 1620 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) będą mieli dziecko! Zduński nigdy nie był entuzjastą zostania tatą i raczej stronił od takich sytuacji, ale w 1620 odcinku "M jak miłość" okaże się, że i na niego przyszła pora! Franka będzie bardzo zaskoczona aż tak entuzjastycznym podejściem do jej ciąży. Ona i Zduński będą mieli dziecko, ale niestety odwołają ślub, który zbliża się wielkimi krokami. Wszystko przez tragedię Artura (Robert Moskwa), który wyląduje w szpitalu. Paweł podejmie ważną decyzję.

"M jak miłość" odcinek 1620 - wtorek, 7.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1620 odcinku "M jak miłość" Paweł będzie gotowy na ojcostwo! Przypomnijmy, że jeszcze całkiem niedawno wzbraniał się przed oficjalnym związkiem z Franką, a co tu dopiero mówić o byciu tatą. Sytuacja w 1620 odcinku "M jak miłość" ulegnie jednak zmianie, a Zduński i góralka podejmą ważną decyzję.

- Niczego w życiu nie byłam bardziej pewna niż tego, że chcę być z tobą... Odkąd jesteśmy razem, wszystko ma sens... Cała nasza przyszłość, małżeństwo, rodzina... - powie wzruszona Franka. - Dzieci... - doda Paweł i tym samym potwierdzi, że traktuje narzeczeństwo z kobietą bardzo poważnie. - Nigdy o tym nie rozmawialiśmy... Chciałbyś? - zapyta poruszona dziewczyna. - Mieć z tobą dzieci? Tak, bardzo - przytaknie Paweł i tym samym okaże się jasne, że jest gotowy na dzieci i naprawdę chce je mieć z przyszłą żoną. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1618: Pijak Jaszewski po śmierci Marzenki i Andrzejka będzie się tarzał w rozpaczy. I tak ucieknie wszystkim - ZDJĘCIA

W 1620 odcinku "M jak miłość" wielkie plany Zduńskiego legną jednak w gruzach, bo Artur trafi do szpitala. Mężczyzna bardzo źle zniesie awanturę w Grabienie, kiedy podła kuzynka Marzenki (Olga Szomańska) wpadnie do domu Barbry (Teresa Lipowska) i zrobi awanturę o opiekę nad Kalinką (Oliwia Kępka). Właśnie wtedy w 1620 odcinku "M jak miłość' Artur wda się w bójkę z konkubentem kobiety, a ta sytuacja doprowadzi do całkowitej utraty sił. W obliczu tej sytuacji, Franka i Paweł odwołają ślub. - Bo niby kto poprowadzi mnie do ołtarza? - zaśmieje się Franka przy szpitalnym łóżku męża Marii (Małgorzata Pieńkowska), kiedy to oznajmią mu, że nie mają zamiaru wyprawiać przyjęcia bez niego.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1618: Marzenka zanim zginie w wypadku powierzy Uli tajemnicę swojej ciąży! - ZDJĘCIA

- Nie róbcie takiego zamieszania, kochani... Chcecie wpędzić się w koszty? Miło mi, ale... nie wygłupiajcie się, proszę... - Artur w 1620 odcinku "M jak miłość" będzie przeciwny, by młodzi przekładali swoje plany, bo on nie dotrze na ceremonię. - Nie ma ciebie, nie ma ślubu - skwituje Franka. - Z góralką nie wygrasz, nie masz najmniejszych szans... - zaśmieje się Paweł, który w 1620 odcinku "M jak miłość" podejmie naprawdę ważne decyzje. Zdecyduje się na dziecko, ale też przełoży ślub z ukochaną. 

M jak miłość. Paweł zdradzi Frankę z Majką tuż przed ślubem! Znajdzie list pożegnalny
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze