M jak miłość. Paweł oszaleje z zazdrości o Frankę. Tajemnice z przeszłości zakończą sielankę Zduńskich - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Paweł oszaleje z zazdrości o Frankę. Tajemnice z przeszłości zakończą sielankę Zduńskich - WIDEO

M jak miłość. Paweł oszaleje z zazdrości o Frankę. Tajemnice z przeszłości zakończą sielankę Zduńskich - WIDEO

Czy w "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) zwariuje z zazdrości o żonę (Dominika Kachlik)? Tak to wygląda w "Kulisach M jak miłość", które w większości były poświęcone związkowi Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwaitkowski), ale znienacka Rafał Mroczek i Dominika Kachlik zaczęli wypowiadać się o zazdrości i odcięciu od dawnych miłości... Jeżeli dodać do tego, że w 1652 odcinku "M jak miłość" na jaw wyjdą skrywane tajemnice Franki, może się zrobić niebezpiecznie. Czy nadciąga koniec szczęśliwego życia Pawła z Franką? Zobacz co mówią na ten temat gwiazdy serialu na WIDEO!

"M jak miłość". Paweł powie dość! Nie wybaczy France oszustwa

W nowych odcinkach "M jak miłość" nad związkiem Pawła i Franki zawisną czarne chmury. W Święta Paweł już będzie smutny i znów poczuje się bardzo samotny. A wszystko zacznie się od dziwnego zachowania Franki w 1652 odcinku serialu, kiedy Zduńska spróbuje ukryć przed mężem tajemniczego maila z Nowego Jorku, a co gorsze namówi stryja, aby i on kłamał. W grę będą wchodziły duże pieniądze! I tego wszystkiego Paweł  nie zniesie. 

W ostatnich "Kulisach M jak miłość", poświęconym pracą nad związkami, aby miały szansę przetrwać długo i szczęśliwie, Rafał Mroczek i Dominika Kachlik wystąpili w roli doradców dla bohaterów, którzy dopiero wkraczają na tę drogę. I mieli bardzo ciekawe rzeczy do powiedzenia! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1652: Makabryczny wypadek Franki! Samochód, w którym będzie żona Pawła zmiażdży ciężarówka - ZDJĘCIA

- Pojawi się bardzo dużo pułapek, kiedy te motylki w brzuchu rzeczywiście już zanikają - ostrzega Rafał Mroczek, serialowy Paweł Kasię i Jakuba w "Kulisach M jak miłość". - Przychodzi czas na budowanie tego związku, przede wszystkim zaufania. Zaufanie jest podstawą udanego związku. Ale też rozmowa o wspólnych priorytetach, oczekiwaniach.

- Miłość to jest też ciężka praca! Nie można przestać się starać - wtóruje serialowemu mężowi Kachlik. - Nie można przestać się starać i cały czas pielęgnować takie uczucie w partnerze, że jest dla nas bardzo ważną osobą. No i doceniać chwile razem.

 - Trzeba wchodzić w związek z czystą kartą, bo takie rozmowy o przeszłości budują nam pewne wyobrażenia. Dodajemy sobie pewne fakty, wyobrażamy sobie pewne sytuacje inaczej, obudowujemy je różnymi emocjami, zazdrością często - zdradza serialowy Paweł w "Kulisach M jak miłość". 

Mocne wypowiedzi Rafała Mroczka i zgadzającej się z nim Kachlik aż proszą się o potraktowanie ich, jako zapowiedzi tego, co w związku ich bohaterów w M jak miłość" się wydarzy.

Czy Paweł w "M jak miłość" zacznie podejrzewać, że z USA pisze do niej dawny kochanek? Dla kogo i po co schowała przed nim wielkie pieniądze? Czy Franka zamierza go rzucić i wyjechać znów do Stanów? Tego wszystkiego dowiemy się w nowych odcinkach serialu!

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1654: Budzyński po zdradzie zaleje się łzami. Mąż Magdy zostanie z tym sam

M jak miłość. Koniec Kasi i Jakuba Karskiego? Po chwilowym szczęściu dopadnie przykra rzeczywistość
Najnowsze