M jak miłość. Paweł nie będzie już kochankiem dla Franki? Wszedł w nową rolę - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Paweł nie będzie już kochankiem dla Franki? Wszedł w nową rolę - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Paweł nie będzie już kochankiem dla Franki? Wszedł w nową rolę - WIDEO, ZDJĘCIA

2021-07-21 12:19

Wielkie zmiany w "M jak miłość" po wakacjach 2021?! Paweł (Rafał Mroczek) wyjdzie z roli kochanka, pocieszyciela i wreszcie narzeczonego Franki (Dominika Kachlik). Rafał Mroczek pokazał relację z planu "M jak miłość", w której obwieścił całkiem nowe zadanie i rolę u boku góralki! Wiadomo już, że zbliżający się ślub Zduńskiego najprawdopodobniej okaże się porażką, a na niego i Frankę będzie czyhać niebezpieczeństwo. Może dlatego Paweł znajdzie nowy sposób na życie? W jaką rolę wsadzi go Franka?

Nowa rola Pawła z "M jak miłość". Nie będzie dłużej kochankiem i narzeczonym Franki?

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 szykują się naprawdę spore zmiany. Pod koniec mienionego sezonu "M jak miłość" Zduński przewartościował swoje życie i oświadczył się kobiecie. Chociaż na jego drodze było sporo kochanek i miłości, on w końcu postanowił związać się z atrakcyjną góralką.. Narzeczony to jego nowa rola życiowa, ale nie wiadomo, czy do ślubu w ogóle dojdzie!

Do "M jak miłość" wraca Majka (Laura Samojłowicz), która wraz z Krzyśkiem (Michał Chruściel), byłym narzeczonym Franki, będzie spiskować i próbować rozdzielić szczęśliwą parę. Może dlatego Rafał Mroczek zdecydował się podzielić z obserwatorami nowiną, której nikt się nie spodziewał. 

Przeczytaj: Obłędnie seksowna Adriana Kalska pręży się w kusej bieliźnie w łóżku! Taką Izę z M jak miłość będziemy oglądać w serialu konkurencji - ZDJĘCIA

M jak miłość. Paweł nie będzie już kochankiem dla Franki? Wszedł w nową rolę

Rafał Mroczek ujawnił kulisy "M jak miłość" i nagrywanie kolejnych scen z najnowszych odcinków serialu. On i serialowa Franka pozują w czarnych, eleganckich strojach. Mężczyzna założył garnitur, a jego partnerka obcisłą sukienkę. Na pewno w "M jak miłość" po wakacjach 2021 czeka ich ważna okazja, do której muszą się przygotować. W tych okolicznościach Mroczek dał znać obserwatorom, że wszedł w całkiem nową rolę niż dotąd! 

- W roli stylisty - napisał aktor, który zapozował z malującą się Dominiką Kachlik. 

Przeczytaj: M jak miłość. Zdrada Lilki doprowadzi Mateusza na samo dno! Marcin odnajdzie go na końcu świata w strasznym stanie?

Gwiazda "M jak miłość" pokazała też jak bawi się włosami serialowej narzeczonej i jak świetnie spędzają czas na planie. Cała sytuacja z nagrań do "M jak miłość" potwierdza, że Paweł wyjdzie z roli kochanka i narzeczonego i stanie się kimś innym? Przynajmniej na chwilę i w żartach Mroczek wszedł w inną niż dotychczas rolę. Wiadomo już, że w "M jak miłość" po wakacjach 2021 Paweł i Franka nie będą mieli łatwo przez Majkę i Krzyśka, a ich plany ślubne staną pod znakiem zapytania. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze