M jak miłość. Patrycja będzie błagała męża, aby ją uwolnił. Drań znowu ją przekupi – ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Patrycja będzie błagała męża, aby ją uwolnił. Drań znowu ją przekupi – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Patrycja będzie błagała męża, aby ją uwolnił. Drań znowu ją przekupi – ZDJĘCIA, WIDEO

Patrycja (Alżbeta Lenska) w "M jak miłość" będzie błagała męża o wolność po tym jak Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) odnajdzie ją i uwięzi w ich domu! Bezwzględny ordynator jednak odpowie stanowczo: "nie" i po raz kolejny w życiu przekupi ciężarną żonę/. Czym zapłaci ordynator za ostateczne zniewolenie małżonki? Co ma takiego Argasiński, za co Patrycja będzie gotowa oddać wszystko? Szokujący zwrot akcji w trójkącie Argasiński, Patrycja, Łukasz (Jakub Józefowicz) już w nowych odcinkach "M jak miłość". Jak poinformowaliśmy jako pierwsi - do akcji włączy się również Marcin (Mikołaj Roznerski)! Zobaczcie szczegóły na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Czym zapłaci Argasiński w "M jak miłość" za zniewolenie Patrycji? 

To już jest pewne: Patrycja w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" będzie błagała okrutnego męża o wolność! Dramatyczna scena w ogrodzie domu Argasińskich, w której ciężarna żona ukorzy się przed mężem, na długo zapadnie wszystkim w pamięć. A jednak drań ordynator znów znajdzie sposób, aby Patrycję przekupić. Czym Argasiński zapłaci tym razem za jej zniewolenie?

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" do akcji poszukiwań Patrycji włączy się sam Marcin Chodakowski! I ton tak naprawdę uratuje Łukaszowi życie. Oszalały z miłości Wojciechowski będzie popełniał błąd za błędem, ale detektyw uporządkuje wszystko i doprowadzi do niezwykłego spotkania - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1643: Piotrek podczas operacji Kingi dostanie ataku. Tylko Marysia będzie mogła mu pomóc - ZDJĘCIA

Zanim jednak dojdzie w "M jak miłość" do przesilenia w trójkącie Argasiński, jego żona i jej kochanek, mąż i żona odbędą pewną zasadniczą rozmowę. To wtedy będziemy mogli zorientować się, jak Argasiński Patrycję przekupi!

- Będę cały czas przy tobie - zapowie Argasiński "z troską" po ściągnięciu Patrycji do domu. I słowa dotrzyma.

- Łukasz będzie bezpieczny? - zapyta wówczas Argasińska, mając nadzieję, że posłuszeństwem ochroni ukochanego.  

A jednak upór Łukasza w "M jak miłość" i być może po prostu miłość zadecydują, że Patrycja odważy się poprosić męża, aby ją uwolnił. W nocy w ogrodzie Argasińska pełna żalu Argasińska nie znajdzie już innego sposobu, aby dotrzeć do rozumu męża. 

- Jerzy, proszę cię, pozwól mi odejść! - będzie błagała ciężarna Patrycja Argasińskiego. 

- Nie! - wykrzyknie w odpowiedzi Argasiński. 

Czy Patrycja "stuli uszy po sobie" i pozwoli się na zawsze zamknąć w zamian za życie Łukasza? Częściowa odpowiedź na to pytanie w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2586: Józek przyłapany na zdradzie! Gabriela nigdy mu tego nie wybaczy. Pogrąży go w sądzie?

M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze