M jak miłość

M jak miłość. Oszustwo z wiekiem Mostowiaków. Rekordzistkami są Basia, Marysia i Barbara. Nie uwierzysz, ile naprawdę mają lat - ZDJĘCIA

2023-07-14 20:43

Wiek Mostowiaków z "M jak miłość" od zawsze budzi wiele kontrowersji! Chociaż bohaterowie serialu rzadko obchodzą urodziny, a widzowie nie wiedzą ile tak naprawdę lat mają członkowie rodziny Barbary (Teresa Lipowska), to okazuje się, że często dochodzi do oszustwa! Bo grający w "M jak miłość" aktorzy na ekranie często są dużo młodsi niż wskazuje na to ich data urodzenia. Wszystkie rekordy bije na głowę 14-letnia Basia Rogowska, w którą wciela się 18-letnia Karina Woźniak. Młodsza od Lipowskiej jest też Barbara, a z kolei Małgorzata Pieńkowska jako Marysia została sporo postarzona w serialu. Sprawdź z naszej GALERII ZDJĘĆ jak oszukują z wiekiem bohaterów.

W jakim wieku są członkowie rodziny Mostowiaków z "M jak miłość" i pozostali bohaterowie?

W naszej GALERII ZDJĘĆ sprawdzisz kiedy naprawdę urodzili się ulubieńcy z "M jak miłość". Niestety wiek aktorów często nie zgadza się z wiekiem granych przez nich postaci. Scenarzyści odmłodzili wielu bohaterów, ale są i przypadki, że aktor na ekranie jest starszy niż w rzeczywistości. Najwięcej kontrowersji już od dawna wzbudza wiek Basi Rogowskiej, która w "M jak miłość" ma 14 lat, jeszcze nie skończyła podstawówki, a prywatnie Karina Woźniak obchodziła w marcu 18. urodziny.

Sporą różnicę wieku widać też u Dawida z "M jak miłość", którego grał Iwo Wiciński zanim odszedł z obsady. Aktor skończył już 19 lat, a w serialu jest rówieśnikiem Basi. Produkcja "M jak miłość"  postarzyła za to Małgorzatę Pieńkowską jako Marysię i Krystian Wieczorka jako Andrzeja Budzyńskiego!

Najnowsze