M jak miłość

Zmiany w obsadzie M jak miłość. To dlatego Dawid i jego matka Olga Jaszewska już nie wrócą w nowym sezonie - ZDJĘCIA

2023-05-30 23:06

Z obsady "M jak miłość" ostatnio odeszli Dawid (Iwo Wiciński) i jego matka Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska). On był ukochanym chłopakiem Basi Rogowskiej (Karina Woźniak), ona przyjaciółką Marysi (Małgorzata Pieńkowska), sąsiadką Rogowskich z Grabiny, żoną Jaszewskiego (Tomasz Lulek), który zabił w wypadku Marzenkę (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). W listopadzie zeszłego roku Dawid wyjechał do szkoły fotografii w Bostonie razem z matką. Produkcja "M jak miłość" zapowiedziała, że Dawid nie wróci ze względu na prywatne plany Iwo Wicińskiego. Sprawdź szczegóły.

W obsadzie "M jak miłość" w nowym sezonie zabraknie Dawida i jego matki Olgi Jaszewskiej

Dawid i Olga Jaszewska odeszli z "M jak miłość" w 1689 odcinku w listopadzie 2022 roku. Najpierw nastąpiło smutne pożegnanie Basi i Dawida na cmentarzu przy grobie Lucjana Mostowiaka (śp. Witold Pyrkosz), a potem Jaszewscy wyjechali razem do Bostonu. Chłopak Basi dostał niepowtarzalną szansę nauki w najlepszej szkole fotografii w USA, dostał nawet stypendium dla uzdolnionych uczniów. Przed wyjazdem Dawida z Polski, Basia usłyszała od ukochanego, że wróci do niej za rok. Ale miłość 14-latków nie przetrwała próby czasu. Córka Rogowskich zerwała z młodym Jaszewskim, bo zakochała się w innym chłopaku, Wojtku (Aleksander Szeląg), którego poznała na szkolnym obozie. Nie wiedziała wówczas, że Wojtek jest synem Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth).

Iwo Wiciński w roli Dawida wystąpił jeszcze w 1728 odcinku "M jak miłość" podczas ostatniej rozmowy telefonicznej z Basią, która zerwała z nim w okrutny sposób. Porzucony Dawid nie zdołał jej przekonać, żeby byli razem na odległość i że wszystko się ułoży kiedy wróci do Polski.

Na profilu "M jak miłość" na Instagramie w specjalnej sesji Q&A, czyli "Pytania i Odpowiedzi" na InstaStory padło pytanie o dalsze losy Dawida i o to, czy wróci z Jaszewską z Bostonu do Basi, czy pojawi się w serialu w odcinkach emitowanych po wakacjach.

"Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Obecnie Iwo Wiciński uczy się za granicą" - podała produkcja serialu. 19-letni Iwo Wiciński ostatni raz pojawił się na planie "M jak miłość" latem 2022 roku. W USA, a dokładniej w mieście Andover w stanie Massachusetts spędzi na pewno jeszcze kilka miesięcy, więc Dawida zabraknie w obsadzie serialu w nowym sezonie po wakacjach. W związku z tym wątek Olgi Jaszewskiej także nie będzie kontynuowany, bo matka zostanie z Dawidem w Bostonie.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze