M jak miłość. Olek i Aneta rzucą się na siebie w szpitalu! Wywołają niezły skandal przy nowym szefie- WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Olek i Aneta rzucą się na siebie w szpitalu! Wywołają niezły skandal przy nowym szefie- WIDEO

M jak miłość. Olek i Aneta rzucą się na siebie w szpitalu! Wywołają niezły skandal przy nowym szefie- WIDEO

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) i Aneta (Ilona Janyst) będą uprawiali w szpitalu seks! Namiętność państwa Chodakowskich będzie ich jednak sporo kosztowała, bo nowy szef (Karol Strasburger) nie tylko się wścieknie, ale nabierze ochoty na seksowną Anetę. Chwila uniesienia i koniec pięknej kariery? Tak to się może skończyć, bo ordynator Argasiński to mściwy i zazdrosny człowiek, który ma władzę! Zobacz koniecznie WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

Olek i Aneta w "M jak miłość" zapłacą za namiętność wysoką cenę! Nowy ordynator nie da im żyć

W jednym z nowych odcinków "M jak miłość" Aneta i Olek będą tak na siebie napaleni, że nie zaczekają na powrót do domu, tylko już w szpitalu będą uprawiać seks. Niestety, zrobią to w złym czasie i złym miejscu, bo kiedy wybiegną z sali, wpadną prosto na nowego ordynatora!

Kiedy Olek w "M jak miłość" będzie na korytarzu wpychał koszulę do spodni, z sali wychynie jego śliczna żona i jeszcze na pożegnanie da mu namiętnego "buziaka". I dokładnie tak przyłapie ich nowy ordynator, Jerzy Argasiński, który już wcześniej podsłucha pod drzwiami jakieś podejrzane dźwięki... 

Pan doktor Argasiński jest człowiekiem zasadniczym bardzo - mówi o swojej postaci Karol Strasburger w "Kulisach M jak miłość". - I wykorzystuje swoją pozycję ordynatora i w sposób dość surowy wykorzystuje swoich pracowników - dodaje szczerze aktor. 

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO

Rozumiem, że szczęście małżeńskie, że człowiek jest półprzytomny, ale pani popełniła błąd! - usłyszy Aneta "na dywaniku" od nowego szefa w "M jak miłość".

Ordynator Argasiński reprezentuje takie stanowisko, które jest nie do zaakceptowania - mówi Maurycy Popiel o zachowaniu nowego ordynatora w "Kulisach M jak miłość". - Po prostu dyskryminuje kobiety, traktuje je przedmiotowo!

I choć aktor ma sporo racji w kwestii postępowania ordynatora Argasińskiego w "M jak miłość", trzeba przyznać, że państwo Chodakowscy dadzą mu pole do popisu. Seks w miejscu pracy nie uszedłby na sucho nie tylko w szpitalu... Dlatego też Olek usłyszy od szefa jedno, za to byc może brzemienne w skutki zdanie o swojej żonie: - Doktor Aneta na moim oddziale operować nie będzie!

Dlaczego Argasiński będzie tak surowy dla doktor Chodakowskiej w "M jak miłość"? Wyjaśnia to gwiazdor, grający wstrętnego szefa w "Kulisach M jak miłość".

Aneta jest urodziwą kobietą i warto byłoby poświęcić jej trochę czasu.... 

Co na to sama Aneta, dla której chwila namiętności z mężem może zakończyć się złamaną karierą? Ilona Janyst daje widzom "M jak miłość" nadzieję na to, że jej bohaterka nie podda się bez walki.

Pan ordynator okazuje się być despotą, szowinistą! Ma w sobie cechy, których Aneta, rzecz jasna nie pochwala - zdradza Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość". - Ale przecież jest Anetą, więc na pewno jakoś sobie z nim poradzi - dodaje gwiazda "M jak miłość" ze śmiechem. 

Najnowsze