M jak miłość. Okrutna groźba Patrycji. Tym razem to ona załatwi podłego Argasińskiego?

i

Autor: Instagram M jak miłość. Okrutna groźba Patrycji. Tym razem to ona załatwi podłego Argasińskiego?

M jak miłość. Okrutna groźba Patrycji. Tym razem to ona załatwi podłego Argasińskiego?

2022-03-16 11:50

Patrycja (Alżbeta Lenska) z "M jak miłość" bardzo nacierpiała się przez Argasińskiego (Karol Strasburger) i jego chorą obsesję na jej punkcie. Ordynator zmanipulował wszystkich i udało mu się niemal ubezwłasnowolnić żonę. Ona z pomocą Łukasza (Jakub Józefowicz) odzyska jednak siły i zawalczy o miłość do Wojciechowskiego i nienarodzonego dziecka. Sama Alżbeta Lenska, która wciela się w rolę Patrycji z "M jak miłość" opublikowała wymowny wpis, w którym jawnie grozi Jerzemu! Nie ma miejsca na kompromis, a Argasiński może się jeszcze mocno zdziwić.

Patrycja grozi Argasińskiemu z "M jak miłość" i wreszcie od niego ucieknie! 

Patrycja w "M jak miłość" walczy o wolność i prawo do swojego szczęścia. Póki co, Argasiński zawsze był górą i zwodzi wszystkich. Los się jednak odwróci, a Patrycja znajdzie w sobie siłę, by jeszcze raz zawalczyć o siebie i dziecko. Pomoże jej w tym Łukasz, który wreszcie zrobi wszystko, byle pomóc ukochanej. Wraz z Marcinem (Mikołaj Roznerski) i Karskim (Krzysztof Kwiatkowski) zaczną działać, by zniszczyć ordynatora. Sama Alżbeta Lenska dodała na swój Instagram wymowny wpis z pracy na planie "M jak miłość", w którym grozi serialowemu mężulkowi! 

"Patrycja chcąc uratować Łukasza wraca do klatki, a Ty zbirów znowu na niego nasyłasz??? Nie ładnie tak żonkę nadal okłamywać Jerzy, oj nie ładnie…Jak tam wasze odczucia po wczorajszym odcinku? Dobrze, że Łukasz się wkurzył i teraz nie zamierza już odpuścić?" - pisze aktorka i stawia przed widzami pytanie. 

- Bardzo dobrze. Bardzo kibicuję Patrycji i Łukaszowi ❤️❤️ - pisze zadowolona fanka. 

- Obowiazkiem mężczyzny jest zapewnienie bezpieczeństwa ukochanej kobiecie. Łukasz staje na wysokości zadanie ? - brzmi kolejny komentarz pod postem Lenskiej, czyli widzowie są zadowoleni, że Jerzy wkrótce dostanie za swoje. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1647: Marcin pokona Argasińskiego! Przed ucieczką Patrycji i Łukasza posunie się do jeszcze większej podłości - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Wiadomo już, że kolejne odcinki "M jak miłość" przyniosą duży zwrot akcji w wątku ciężarnej Patrycji. Łukasz, Marcin i Karski wezmą się porządnie za Argasińskiego i zdołają "odbić" Patrycję z jego rąk. Argasińska wyjedzie z Wojciechowskim do Grabiny, gdzie przyjdzie na świat ich pierwsze dziecko. Jerzy nie zdoła zlokalizować żony, co nie oznacza, że odpuści i da jej spokój. W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" ordynator będzie udawał skruszonego, a Patrycja nadal odczuje lęk i strach. Łukasz dowie się wreszcie, że to jego dziecko urodziła ukochana i został tatą po raz drugi! Zobowiąże się do ochrony rodziny i spróbuje załatwić formalności, by być tatą noworodka również w papierach. To może nie być takie proste, a Patrycja natknie się na pierwsze problemy w życiu mamy. Przed nią i Łukaszem jeszcze długa droga do odzyskania spokoju i całkowitego pozbycia się ordynatora ze wspólnego życia. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3397: Dorota i Artur po narodzinach Tosi nie wrócą do siebie! Kulczycki nie wychowa własnej córki - ZDJĘCIA

M jak miłość. Łukasz odbije Patrycję z domu potwora Argasińskiego? Mściwy ordynator zrobi wszystko, żeby go załatwić
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze