M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1785: Bartek ucieknie od Mostowiaków do Doroty! Natalka nie zdoła go zatrzymać - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2024-02-27 12:35

W 1785 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) już nie zdoła ukryć, że Dorota Kawecka (Iwona Rejzner) jest jego kochanką, że z klientką połączył go gorący romans. Póki co prawdę o relacjach męża Uli (Iga Krefft) z milionerką z Grabiny pozna tylko Natalka (Dominika Suchecka). Wiele wskazuje na to, że szwagierka Bartka, która bardzo się do niego zbliżyła jeszcze w Australii, zrobi się trochę zazdrosna. A kiedy późnym wieczorem w 1785 odcinku "M jak miłość" Bartek wymknie się z domu Mostowiaków do Doroty, Natalka pobiegnie za nim, ale już go nie zatrzyma. Nie oprze się bogatej kochance! Poznaj szczegóły i zobacz to na ZDJĘCIACH.

"M jak miłość" odcinek 1785 - wtorek, 27.02.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Romans Bartka z Dorotą w 1785 odcinku "M jak miłość" przestanie być tajemnicą po ich powrocie z romantycznego wyjazdu do Florencji. To właśnie we Włoszech Lisiecki uległ pokusie i zaczął sypiać z klientką, z którą dotąd łączył go czysto biznesowy układ. Dorota udziela Bartkowi pożyczek, żeby mógł opłacić adwokata w Australii, rozwieść się z Ulą i walczyć z żoną o opieką nad córką Kalinką (Oliwia Kępka), a w zamian oczekuje, że ogrodnik będzie udał przed znajomymi jej partnera, biznesmena z Krakowa.

Jednak w 1785 odcinku "M jak miłość" sprawy zabrną za daleko, a Natalka domyśli się, że między Bartkiem i Dorotą jest coś więcej. Będzie świadkiem czułego powitania szwagra z milionerką przed jej rezydencją i wyczuje, że Kawecka uznaje ją za rywalkę! Ale próba rozmowy z mężem Uli i jego "przyjaźni" z Dorotą skończy się wymownym milczeniem Bartka. - To nie jest zwykła klientka, co? A ten wyjazd wcale nie był służbowy? - zapyta Natalka i po chwili dostanie telefon od adwokata z Australii z informacją o terminie rozprawy rozwodowej w sądzie! Bartek rozwiedzie się z Ulą za nieco ponad miesiąc, 20 października.

Tego wieczoru Bartek w 1785 odcinku "M jak miłość" zapragnie Doroty jeszcze bardziej. Ucieknie z domu Mostowiaków do kochanki, nieświadomy tego, że tęsknym wzrokiem wodzi za nim Natalka... Siostra Uli wybiegnie z domu, by zatrzymać Lisieckiego, ale on będzie już daleko. Kolejną noc spędzi w ramionach Doroty, która przywiąże go do siebie jeszcze bardziej.

M jak miłość odcinek 1785 ZWIASTUN. Natalka odkryje romans Bartka i Doroty!
M jak miłość. Bartek ujawni co go połączyło z Natalką po rozstaniu z Ulą. To więcej niż przyjaźń
Najnowsze