M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1785: Dorota odsunie Bartka od Natalki. Uzna ją za rywalkę! - ZDJĘCIA, WIDEO

2024-02-26 21:55

W 1785 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) i Dorota (Iwona Rejzner) wrócą z wycieczki do Włoch już jako para! Nikt oprócz Natalki (Dominika Suchecka) nie domyśli się co łączy Lisieckiego z klientką, że został kochankiem milionerki z Grabiny i od niej bierze pieniądze na rozwód z Ulą (Iga Krefft). Po powrocie z Florencji Dorota nie zrezygnuje z romansu z Bartkiem, ale niespodziewanie w 1785 odcinku "M jak miłość" pójdzie w odstawkę! Rywalką Kaweckiej zostanie Natalka, która jeszcze bardziej zbliży się do męża siostry. Podczas spotkania z Natalką zazdrosna Dorota udowodni, że Bartek jest tylko jej. Jak to się skończy? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1785 - wtorek, 27.02.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Romans Bartka i Doroty wyda się w 1785 odcinku "M jak miłość" dzień po ich powrocie z romantycznej wycieczki do Florencji. Tym samym stanie się jasne, że "biznesowy" układ Lisieckiego z milionerką, która płaci ogrodnikowi duże pieniądze za to, by udawał jej partnera, w zasadzie przestał już istnieć. Wspólna podróż do Włoch otworzyła nowy rozdział ich relacji. Tylko Natalka zorientuje się, że klientka Bartka stała się dla niego kimś więcej. Ale kiedy zapyta szwagra o to, co go łączy z Kawecką, on zaprzeczy, że zostali kochankami. Wsypie ich jednak Dorota...

W 1785 odcinku "M jak miłość" Bartek zabierze Natalkę do rezydencji Kaweckiej, bo akurat będą wracali razem z Warszawy. Na widok rywalki Dorota od razu przystąpi do akcji. Pokaże Natalce, że Lisiecki należy tylko do niej. Czule pocałuje swojego ogrodnika w policzek, a siostrę jego żony Uli potraktuje jak powietrze. - To ja już chyba pójdę... Dzięki za podwózkę... - powie zakłopotana Natalka i odejdzie, by zostawić Bartka z kochanką.

Pewna siebie Dorota w 1785 odcinku "M jak miłość" osiągnie swój i z triumfalnym uśmiechem na ustach zaprosi Bartka do swojej willi.  - Teraz chyba możesz wpaść do mnie na kawę, zapraszam... Tylko najpierw wezmę prysznic. Może chcesz się przyłączyć? Lisiecki nie zdoła się jej oprzeć, chociaż zrobi mu się głupio, że okłamał Natalkę.

Kochanka Bartka w 1785 odcinku "M jak miłość" od razu zacznie drążyć temat Natalki i jej bliskich relacji z Lisieckim. - Wszystko jasne. Już wiem dlaczego poszłam w odstawkę. Kim ona jest?

- Natalia to jest rodzina, siostra Uli. Miała coś do załatwienia w Warszawie, dlatego ze mną pojechała. A ja miałem urwanie głowy do rana - wyjaśni Lisiecki. 

- Ale ja się stęskniłam. Tak trudno to zrozumieć? Byłam spokojniejsza, gdybym dostała przynajmniej buziaka na przywitanie. We Florencji byłeś bardziej miły, serdeczny i taki cholernie seksowny... - Dorota w 1785 odcinku "M jak miłość" zacznie Bartka namiętnie całować, a on nie będzie miał nic przeciw. - Od razu lepiej...

Ale na tym nie koniec, bo w 1785 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że Natalka także jest zazdrosna o romans Bartka z Dorotą. Nie powstrzyma jednak szwagra przed miłosnymi schadzkami z szefową.

M jak miłość odcinek 1785 ZWIASTUN. Natalka odkryje romans Bartka i Doroty!
Listen on Spreaker.
M jak miłość. Bartek ujawni co go połączyło z Natalką po rozstaniu z Ulą. To więcej niż przyjaźń
Najnowsze