M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1767: Mąż Oli wróci do Grabiny, by przepraszać Tadeusza. Będzie się kajał za psychopatkę!

2023-12-05 22:08

Mąż Oli (Justyna Karłowska) powróci do Grabiny w 1767 odcinku "M jak miłość". Dariusz (Paweł Paprocki) poczuje się w obowiązku, by spotkać się twarzą w twarz z Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski), który nie dojdzie do siebie po wstrząsających wydarzeniach i pożarze domu. To podła, psychopatyczna Ola urządzi na całego Kiemlicza oraz przed wszystkim Jagodę (Katarzyna Kołeczek). W 1767 odcinku "M jak miłość" mąż Oli spróbuje chociaż trochę zrekompensować Tadeuszowi poniesione krzywdy. Poczuje się odpowiedzialny za działania żony.

"M jak miłość" odcinek 1767 - poniedziałek, 18.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Mąż Oli powróci do Grabiny w 1767 odcinku "M jak miłość". Dariusz zechce spotkać się z Tadeuszem po szokujących wydarzeniach i pożarze, który spowodowała jego żona. Mężczyzna sam wpadł w pułapkę kobiety, bo przecież regularnie dzwonił do niej i pytał się, czy bierze zalecane tabletki. Ona kłamała, a jej psychoza i żądza zemsty na Jagodzie i Tadeuszu tylko nabierała tempa. W końcu bezczelnie okłamała męża, bo poinformowała go o chęci wyjazdu razem z nim do Hiszpanii. Zaplanowała sobie drogę ucieczki z Grabiny, więc poszła do Jagody, użyła podstępu, dosypała jej środków usypiających do kawy, po czym podpaliła budynek! Kiemlicz uratował żonę, a specjaliści zajęli się ratunkiem dla pokrzywdzonej w szpitalu. Niestety to nie koniec dramatów, bo podła Ola zafundowała rywalce blizny po poparzeniu do końca życia! To tak załamie Jagodę, że aż ucieknie od Tadeusza, a Staszek (Sławomir Holland) będzie zmuszony szukać córki!

Mąż Oli przeprosi Tadeusza w 1767 odcinku "M jak miłość" 

Dariusz poczuje się zobowiązany do przeprosin i wyjaśnień dla Tadeusza. Dlatego też, w 1767 odcinku "M jak miłość" zjawi się w Grabinie i osobiście porozmawia z sadownikiem. Oczywiście, nie miał wpływu na działania Oli, bo sam został okłamany, ale i tak zechce się przed Kiemliczem wytłumaczyć. Najważniejsze, że nie będzie miał zamiaru "kryć" żony. Wyrok w sprawie Oli i kara, która ją spotka za podpalenie domu Tadeusza i próbę zabójstwa jego żony, jeszcze nie są znane. Dariusz raczej nie stanie po stronie kobiety, bo dla niego również cała sytuacja okaże się szokująca i nie do zaakceptowania. 

Zobacz też: M jak miłość odcinek 1768: Afera na komisariacie po zaginięciu Jagody. Karski odwoła poszukiwania poparzonej żony Tadeusza - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1763 ZWIASTUN. Jagoda umrze po pożarze? Mąż Oli doniesie na nią policji!
Listen on Spreaker.
Najnowsze