M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1767: Mąż Doroty odkryje sekret Bartka? Tomasz będzie węszył spisek - ZDJĘCIA

2023-12-02 17:02

W 1767 odcinku "M jak miłość" trzeci mąż Doroty (Iwona Rejzner) nie przestanie węszyć. Tomasz (Ziemowit Wasielewski) będzie żywo zainteresowany Bartkiem (Arkadiusz Smoleński), nowym "przyjacielem" eks żony. Kawecka zrobi z Lisieckiego biznesmena, naopowiada znajomym, że nowy kochanek robi interesy w Krakowie, a Tomasz nie da się tak łatwo nabrać. W 1767 odcinku "M jak miłość" zaproponuje śledztwo w sprawie Bartka! Bardzo nie spodoba mu się, że tak podejrzany mężczyzna kręci się wokół Doroty. Wszystkie kłamstwa wyjdą na jaw?

"M jak miłość" odcinek 1767 - poniedziałek, 18.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1757 odcinku "M jak miłość" widzowie poznają nową postać, w którą wcieli się Ziemowit Wasielewski. Tomasz, były mąż Doroty pojawi się w jej życiu na nowo, a przecież Kaweckiej tak zależy na tym, by myślił, iż u niej wszystko w porządku. Dlatego właśnie poprosiła Bartka o udawanie jej nowego kochanka i chce zapłacić za to niezłą sumkę. Wiadomo już, że Lisiecki zgodzi się na udawanie nowego "przyjaciela" Kaweckiej i już wiadomo, że wypadnie w swojej roli bardzo wiarygodnie! Nawet przyjaciółka Ada (Marta Lewandowska) da się ponieść emocjom przy przystojnym Bartku. Nagle Tomasz w 1767 odcinku "M jak miłość" skontaktuje się z byłą żoną i zacznie węszyć w sprawie Lisieckiego.

- Co to za facet? Ten, z którym byłaś na imprezie... - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa podejrzliwego Tomasza. 

- Znajomy. Właściwie przyjaciel. Biznesmen z Krakowa - nawymyśla Kawecka. 

- Młody. Jak na biznesmena - rzuci były mąż Doroty. 

- Widać ma szczęście i dobrą rękę do interesów - rzuci od niechcenia milionerka.

- A w jakiej branży pracuje?

- Nie wiem, nie rozmawiamy o biznesie. Mamy znacznie ciekawsze tematy - Kawecka nie da się podejść. 

Tomasz ujawni wszystkie kłamstwa Bartka?

O dziwo, Dorota zachwyci się świetnym udawaniem Bartka, a reakcja byłego męża tylko potwierdzi fakt, iż Lisiecki wypada bardzo przekonująco w swojej roli. Kobieta osiągnie cel, bo w 1767 odcinku "M jak miłość" Tomasz na nowo zainteresuje się jej życiem. 

- Mimo wszystko... uważaj. To może być oszust polujący na twoje pieniądze. Jeśli chcesz, mogę go sprawdzić - zaproponuje Tomasz, który z chęcią dowiedziałby się, kim tak naprawdę jest Bartek, czym się zajmuje, gdzie pracuje i co rzeczywiście robi. 

- Już to zrobiłam, ale dzięki za troskę. Moje pieniądze, moja sprawa - ostro skwituje Dorota i da do zrozumienia byłemu mężowi, że ma się nie wtrącać. W głębi siebie odczuje duże zadowolenie, że jej tajemnica nie wyszła na jaw, a były mąż znów się nią interesuje. Chce mu udowodnić, że rewelacyjnie żyje jej się bez niego. Czy jednak Tomasz tak szybko odpuści i przestanie węszyć w sprawie Lisieckiego? To się nie skończy tak szybko. 

M jak miłość. Dima w żałobie zostawi Nadię Budzyńskim i wróci na Ukrainę?
Listen on Spreaker.
Najnowsze