M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1767: Bawidamek Bartek będzie musiał zająć się przyjaciółką Doroty! Cwana Ada każe jej usidlić Lisieckiego - ZDJĘCIA

2023-11-29 21:20

Bartek (Arkadiusz Smoleński) zabawi się w 1767 odcinku "M jak miłość" z Dorotą (Iwona Rejzner) i jej przyjaciółką Adą (Marta Lewandowska). Lisiecki nie bardzo będzie miał wyjście i chociaż nigdy nie marzył o adorowaniu starszych od siebie, zamożnych kobiet, zagryzie zęby dla dobra sprawy odzyskania Kalinki (Oliwka Kępka). Dorota w 1767 odcinku "M jak miłość" zapłaci mu za udawanie biznesmena i przymilania się do niej i przyjaciółki. Cwana Ada zachwyci się Lisieckim i każe milionerce usidlić młodego mężczyznę.

"M jak miłość" odcinek 1767 - poniedziałek, 18.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Takiego Bartka jeszcze nikt nie widział! Lisiecki w 1767 odcinku "M jak miłość" będzie robił za żywą rozrywkę dla Doroty i jej przyjaciółki Ady. Zgodzi się na rolę bawidamka i wskoczy w czarny, elegancki garniak tylko po to, by udawać biznesmena z Krakowa. Świetnie wejdzie w rolę, chociaż wcale nie spodoba mu się zabawa, w którą wplątała go Dorota. Przypomnijmy, że kobieta nie chce dopuścić do tego, by jej były mąż i znajomi myśleli, że jest całkiem sama. Dlatego opłaci Bartka, który wcieli się w jej nowego "przyjaciela". Oczywiście, słowem nie wspomną o tym, że tak naprawdę Lisiecki pracuje w ogrodzie Doroty jako ogrodnik, a początkowo w ogóle nie pałali do siebie sympatią. 

Bartkowi nie spodoba się show, jakie urządzi się w 1767 odcinku "M jak miłość". Rozemocjonowana, pewna siebie Ada zachwyci się mężczyzną i nawet pozwoli sobie siąść na jego kolanach... Dotąd Bartek był wiernym mężem i poukładanym mężczyzną, a teraz zmieni się nie do poznania... I niestety wcale nie spodoba mu się fakt, iż starsze od niego, zamężne kobiety go adorują. Dla dobra Kalinki zagryzie jednak zęby, chociaż to nie okaże się proste. 

Bartkowi wcale nie spodoba się rola kochanka Doroty 

To właśnie o córce zmarłego Andrzejka (Tomasz Oświeciński) pomyśli Lisiecki, kiedy w 1767 odcinku "M jak miłość" wyląduje w mało komfortowej sytuacji z Dorotą i Adą. Chcąc czy nie, wykona swoją "pracę", a przyjaciółka milionerki tak zachwyci się Lisieckim, że każe jej usidlić Bartka! Szkoda tylko, że w rzeczywistości mężczyzna będzie miał na głowie masę problemów i wcale nie wykaże ochoty na nowe relacje. 

M jak miłość. Dima w żałobie zostawi Nadię Budzyńskim i wróci na Ukrainę?
Listen on Spreaker.
Najnowsze