M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1767: Wyjazd Bartka i Doroty do Australii! Milionerka zabierze Lisieckiego do Kalinki, bo tak poruszy ją historia córki - ZDJĘCIA

2023-11-29 21:13

Milionerka Dorota (Iwona Rejzner) podejmie szokującą decyzję w 1767 odcinku "M jak miłość"! Postanowi wylecieć z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) do Australii! Zechce zabrać Lisieckiego na Antypody, by odszukał zdradziecką Ulę (Iga Krefft) i Kalinkę (Oliwia Kępka). Kobietę bardzo poruszy historia z prywatnego życia Bartka i zrobi wszystko, byle nie stracił córeczki. Czy Lisiecki podejmie się wspólnej podróży w 1767 odcinku "M jak miłość" i wybierze się z Dorotą na poszukiwania żony? Sytuacja mocno się skomplikuje.

"M jak miłość" odcinek 1767 - poniedziałek, 18.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1767 odcinku "M jak miłość" Dorota posunie się o krok dalej w dziwnej znajomości z Bartkiem! Milionerka tak przejmie się historią jego rodziny, zaginionej córeczki Kalinki, że postanowi zaproponować wspólny wyjazd do Australii. Jak do tego dojdzie, skoro jeszcze niedawno nawet nie lubiła Lisieckiego? Otóż Bartek zgodzi się wreszcie na udawanie nowego partnera bogaczki, by jej były mąż Tomasz nie myślał sobie, że wypłakuje za nim oczy z samotności. Dorota naopowiada mężczyźnie i jego nowej przyjaciółce Adzie, że Bartek to biznesmen z Krakowa. Słowem nie wspomni, że tak naprawdę poznali się w momencie, kiedy pracował przy jej ogrodzie... 

Lisiecki w 1767 odcinku "M jak miłość" będzie miał coraz większe wątpliwości, czy aby na pewno powinien "bawić się" w ukochanego Doroty. Z tyłu głowy najdą go myśli, że przecież kobieta w każdej chwili może chcieć czegoś więcej niż tylko udawanie... Niestety to nie jedyny problem mężczyzny, bo prawdziwe złe wieści nadejdą właśnie z Australii. Natalka (Dominika Suchecka) poinformuje szwagra, że odnalazła Ulę, ale podobno dziewczyna wpadła w złe towarzystwo i dziwnie się zachowuje. Mało tego, prawnik zażąda kolejnych pieniędzy za dotarcie do Lisieckiej i dalszej walki o dziecko. 

Bartek skorzysta z propozycji Doroty i razem wyjadą do Australii? 

Lisiecki stanie przed bardzo trudną decyzją. Milionerka w 1767 odcinku "M jak miłość" pokaże, że faktycznie bardzo przejmuje się losem Bartka, a szczególnie Kalinką, która nawet nie wiadomo, czy jest bezpieczna! Mężczyzna znajdzie się w koszmarnym położeniu, bo przecież przez swoje zatargi z prawem z przeszłości, będzie mu trudno wywalczyć opiekę nad dzieckiem. Nawet mimo faktu, iż to jego bratem był zmarły Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Dorota nie zostawi tak tej sytuacji i będzie gotowa pomóc. Tylko co w momencie, kiedy Bartek przyjmie pomocną dłoń, ale nie da kobiecie tego, czego ona sobie życzy? Cała sprawa nabierze kiepskiego obrotu. 

M jak miłość. Ewa Kalinowska pokaże do czego jest zdolna! Ślub byłego męża z Magdą tak ją nakręci
Listen on Spreaker.
Najnowsze