M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1766: Koszmar Anity z przeszłości powróci. Poszukiwania matki okażą się złym pomysłem? - ZDJĘCIA

2023-12-06 12:17

Anita (Melania Grzesiewicz) w 1766 odcinku "M jak miłość" przekona się, że w ogóle nie powinna szukać matki? Wróci do niej koszmar wspomnień z dawnych lat, kiedy jeszcze zaginiona kobieta była obecna w jej życiu. Teresa wyrządziła jej wiele szkód, którymi podzieli się z Kamilem (Marcin Bosak). W 1766 odcinku "M jak miłość" Laskowska przypomni sobie o dramatycznych wydarzeniach, a demony przeszłości ją dogonią. Czyżby zlecenie poszukiwań matki okazało się fatalnym w skutkach pomysłem?

"M jak miłość" odcinek 1766 - wtorek, 12.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Anita nie przestanie się zadręczać tematem poszukiwań matki. W 1766 odcinku "M jak miłość" okaże się, że może lepiej gdyby w ogóle nie zlecała Marcinowi (Mikołaj Roznerski) zajmowania się całą sprawą. Nawet Kamil zobaczy, że ukochana nie umie przestać myśleć o Teresie i zadręcza się tym coraz bardziej każdego dnia. Laskowska odważy się na zwierzenia na temat przeszłości.

- Odkąd poprosiłam Marcina, żeby znalazł moją matkę, to znowu mi się to wszystko śni... Jak leży pijana i nie wiem jak jej pomóc i ten jej wzrok, kiedy pytałam czy piła...  - wyzna brutalną prawdę Anita. 

- Mam teraz wyrzuty sumienia, że tak cię namawiałem do tych poszukiwań... - stwierdzi Gryc, poruszony słowami ukochanej. 

- Nie dałabym się namówić, gdybym tak naprawdę tego nie chciała... - podsumuje Laskowska w 1766 odcinku "M jak miłość". 

Anita odwoła poszukiwania matki, ale Marcin powie jej o tropie 

Po poważnej rozmowie z Kamilem, Anita postanowi osobiście zajrzeć do biura detektywistycznego Chodakowskiego i poprosić go o odwołanie poszukiwań. Chodakowski mocno się zdziwi, bo przecież na poważnie zajął się sprawą i w 1766 odcinku "M jak miłość" obwieści klientce, że ma dla niej nowe informacje. Ważny trop wpłynie na decyzję Laskowskiej, co do dalszych poszukiwań matki.

- Jakieś trzy lata temu była w ośrodku i uczestniczyła w terapii, takim specjalistycznym ośrodku. Oczywiście, to była kolejna próba podjęcia leczenia. Potem wyszła i zniknęła bez śladu - objaśni Chodakowski. 

- Czyli nie wiadomo, co się z nią działo przez te trzy lata? - zapyta Laskowska, a Marcin przekaże, że umówił się na spotkanie z koleżanką Teresy, więc ukochana Kamila ostatecznie zgodzi się na kontynuację śledztwa. Wkrótce okaże się, że Teresa ma sporo więcej do ukrycia, niż ktokolwiek sądził. Nie bez powodu zniknęła i nie odzywała się do bliskich. Marcin dotrze do jej koleżanki, ale zauważy, że kobieta nie chce za dużo mówić o relacji z Teresą. Z pewnością decyzja o jej odnalezieniu, będzie w jakimś stopniu przełomowa w życiu Anity i Kamila.

Najnowsze