M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1765: Paweł zobaczy jak Artur podrywa Frankę! To się źle skończy dla Zduńskich? - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-12-11 9:51

W 1765 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) zauważy pierwsze flirty między Arturem (Łukasz Płoszajski) a Franką (Dominika Kachlik). Początkowo Zduński weźmie to za niewinne przekomarzanie się, ale jeszcze nie wie, jak bardzo się pomyli. W 1765 odcinku "M jak miłość" Nowakowski poczuje się coraz śmielej w towarzystwie pięknej góralki i nawet odważy się nieco ją podrywać. Póki co, kobieta zapewni męża, że nie ma się o co martwić. Szkoda tylko, że to nieprawda! Zobacz WIDEO z tych scen i poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1765 - poniedziałek, 11.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1765 odcinku "M jak miłość" Paweł zauważy pewną zażyłość u Artura i Franki. Nowakowski od czasów szkolnych wydawał się podrywaczem i kobieciarzem i odpowiedział o tym sam Zduński. Tym bardziej musi uważać, odkąd architekt podjął się pracy przy projekcie budowy domu Pawła i jego żony. Zduński w 1765 odcinku "M jak miłość" zauważy, że Nowakowski wpadł o poranku do bistro na kawę. 

- Co ty? Podrywasz mi żonę? - zaśmieje się Paweł i od razu przerwie pogaduszki Franki z architektem. 

- Ja tylko idę do biura i po drodze wspieram lokalny biznes. Całkiem niezłą kawę tu macie - skomentuje Nowakowski. - Chociaż wolałbym matcha latte, droga pani kierowniczko - zwróci się do góralki i przypomni Zduńskim, że mają pomyśleć nad projektem domu, bo czas ucieka. - Musicie się jakoś dogadać, bo jeśli nie, to zawsze wiesz gdzie mnie szukać - Artur złoży France niewybredną propozycję, ale ona uda, że to tylko niewinne żarty. 

- Uważaj na niego - ostrzeże Paweł w 1765 odcinku "M jak miłość", kiedy tylko kolega się oddali. 

- Przestań, jestem odporna na jego urok - skomentuje Franka, co niestety nie będzie prawdą, a już niebawem każdy się o tym przekona. 

Artur rozbije małżeństwo Franki i Pawła?

Jeszcze tego samego dnia, Artur spotka się z przyjaciółką Elką (Hanna Konarowska-Lewińska) i właśnie jej wyzna, co planuje. Nowakowski okaże się draniem, bo za plecami Pawła, postanowi rozbić jego małżeństwo i zdobyć Frankę! 

- Słuchaj, to ci się nie uda - skomentuje Elka, która zauważy, że przyjaciel ma ochotę na romans z góralką. - Generalnie nie wierzę w małżeństwa, ale tych dwoje mogą dożyć razem starości - doda kobieta. 

- Tak myślisz? (...) A o co się założymy, że uwiodę Pawłowi żonę? - rzuci architekt i to wcale nie okaże się żartem. Już niebawem Artur ostro weźmie się za zdobycie Franki i najgorsze będzie to, że kobieta wcale nie okaże się odporna na jego flirt. 

M jak miłość odcinek 1765 ZWIASTUN. Ewa oskarży Rogowskiego o zdradę Marysi! Okrutny zakład Artura o Frankę
M jak miłość. Przyjaciel Pawła ze szkoły uwiedzie Frankę? Będzie zdrada u Zduńskich?
Listen on Spreaker.
Najnowsze