M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1764: Kuzyn Jakuba zastąpi zmarłego przyjaciela Marcina i Karskiego! Adam nie przewidzi co go czeka na posterunku w Lipnicy - ZDJĘCIA

2023-12-05 20:04

W 1764 odcinku "M jak miłość" pojawi się kuzyn Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), o którym nikt wcześniej nie miał pojęcia! Sporym zaskoczeniem dla Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) będzie fakt, że Adam Karski (Patryk Szwichtenberg), tak jak kiedyś Jakub, jest policjantem. Jeszcze większy szok Chodakowski przeżyje gdy w 1764 odcinku "M jak miłość" usłyszy od Adama, że został przeniesiony na komisariat policji w Lipnicy! Kuzyn Kuby zastąpi zmarłego Andrzejka (Tomasz Oświeciński), przyjaciela Marcina? Nowy policjant zajmie miejsce znacznie wyżej w hierarchii posterunku. Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1764 - wtorek, 5.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Patryk Szwichtenberg dołączy do obsady "M jak miłość" od 1764 odcinka jako kuzyn Jakuba Karskiego. Rok temu 32-letni aktor wystąpił już w serialu, ale w zupełnie innej roli. Jako Karol był gościem w siedlisku Magdy (Anna Mucha) w Grabinie. Teraz policjant Adam Karski przeprowadzi się z Rzeszowa do Lipnicy. Zanim jednak dotrze do posterunku policji na wsi odwiedzi Kubę, żeby wreszcie poznać jego żonę Kasię (Paulina Lasota). Karski zabierze Adama na trening bokserski i w takich okolicznościach przedstawi go Marcinowi i Olkowi. Bracia Chodakowscy od razu ocenią, że kuzyn Kuby jest trochę za bardzo narwany, może nawet agresywny.

Podczas wizyty w agencji Marcina i Jakuba w 1764 odcinku "M jak miłość" Adam wspomni o tym, że przeniesieniu na prowincję jego kariera w policji raczej nie ma większych szans się rozwinąć. - W tym nowym komisariacie to już w ogóle będzie spokój. Tam najgrubsza sprawa to pewnie kradzież kury? - zakpi Adam. - Gdzie cię przenoszą? - zapyta Marcin, który nie będzie wiedział, że drugi Karski ma pracować na komendzie w Lipnicy, wsi sąsiadującej z Grabiną. - Pod Warszawę do Lipnicy

Po tych słowach Adama w 1764 odcinku "M jak miłość" Marcin przypomni sobie zmarłego Andrzejka Lisieckiego, który na tamtejszym posterunku był posterunkowym. Wstąpił do policji, bo chciał mieć pewną pracę, ale jego plany na przyszłość z żoną Marzenką (Olga Szomańska) zniszczył śmiertelny wypadek. - Poważnie? Nasz przyjaciel tam pracował... Andrzejek... Nigdy nie narzekał na nudę, więc powodzenia... Chodakowski będzie pewny, że Adam zastąpi Andrzejka.

Pierwsze sceny z Adamem Karskim w roli nowego policjanta w Lipnicy zobaczymy w 1768 odcinku "M jak miłość", gdy ruszą poszukiwania zaginionej Jagody (Katarzyna Kołeczek). To kuzyn Jakuba ją odnajdzie! Wtedy też okaże się, że Adam nie będzie zwykłym funkcjonariuszem, ale komendantem policji, który zastąpi emerytowanego Staszka Popławskiego (Sławomir Holland).

M jak miłośc, odcinek 1764 ZWIASTUN. Tajemnicza wielbicielka Piotrka! Aneta dowie się o romansie Iwony i Argasińskiego
M jak miłość. Ewa Kalinowska pokaże do czego jest zdolna! Ślub byłego męża z Magdą tak ją nakręci
Listen on Spreaker.
Najnowsze