M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1768: Kuzyn Karskiego odnajdzie zaginioną Jagodę po pożarze! Nie ujawni jej sekretu

2023-11-29 21:11

W 1768 odcinku "M jak miłość" nowy policjant Adam Karski (Patryk Szwichtenberg) świetnie sprawdzi się na posterunku. Pomoże w poszukiwaniach zaginionej Jagody (Katarzyna Kołeczek), która ucieknie ze szpitala na własne żądanie! Poparzona kobieta nie zniesie myśli, że blizny na twarzy i ciele, mogą pozostać na całe życie. Uzna, że nie może być z Tadeuszem (Bartłomiej Nowosielski) i ucieknie. W 1768 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się misja poszukiwań Jagody i to właśnie kuzyn Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) stanie na wysokości zadania.

"M jak miłość" odcinek 1768 - wtorek, 19.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Adam Karski świetnie sprawdzi się jako nowy policjant na komisariacie w Lipnicy. Zacznie pracę pod okiem Staszka (Sławomir Holland), którego akurat dopadnie życiowa tragedia. Chodzi oczywiście o stan Jagody, jej poparzenia i dochodzenia do siebie w szpitalu. Po tym, jak Ola (Justyna Karłowska) podpaliła dom Kiemlicza, wcześniej usypiając i zamykając w środku bezbronną kobietę, nic nie będzie takie samo. Jagoda obudzi się ze śpiączki, ale kiedy tylko zda sobie sprawę, jak wygląda jej ciało, kompletnie się załamie! Nie dopuści do świadomości, że Tadeusz chciałby z nią dalej być, bez litości i współczucia. Dlatego niebawem w "M jak miłość" córka Staszka wypisze się ze szpitala i zniknie! Początkowo nikt nie domyśli się, gdzie mogła się udać. Sytuacja stanie się dramatyczna, bo przecież stan psychiczny Jagody będzie kiepski, a kobieta zostanie bez wsparcia... Może nie tak do końca, bo jak podaje portal światseriali.interia.pl, to Budzyńska stanie na wysokości zadania i pozwoli schronić się Jagodzie w urokliwym siedlisku. 

Adam Karski odnajdzie Jagodę w 1768 odcinku "M jak miłość" 

Do akcji poszukiwania i ratowania Jagody wkroczy nie kto inny, jak kuzyn świetnego detektywa, Jakuba Karskiego. Początkowo młody policjant uzna, że Jagoda po prostu odeszła od męża i należy wstrzymać poszukiwania, bo to jej świadoma decyzja. Jak podaje wspomniany portal, dopiero po podsłuchaniu rozmowy przełożonego z Rafałem (Jakub Kucner) zrozumie, że chodzi o córkę Popławskiego. 

Kuzyn Jakuba dostanie okazję do wykazania się przed szefem i sprawdzi się świetnie. To dzięki jego pomocy, Popławski wreszcie dojdzie do tego, że córka ukryła się w siedlisku u Budzyńskich. Adam wykorzysta swoje znajomości i zlokalizuje telefon kobiety. Okaże się w ten sposób, że Jagoda przebywa w siedlisku u Magdy. To tam "zaszyje się", by zaznać trochę spokoju, pomyśleć, przetrawić wszystko, co ją spotkało. Adam i Staszek odnajdą kobietę, ale ta od razu zakomunikuje, że nie życzy sobie zdradzania jej kryjówki u Magdy. Oczywiście, zmartwiony ojciec da jej czas dla siebie. 

Przy okazji w 1768 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Adam bardzo dobrze radzi sobie na nowym stanowisku. Może u Karskich to rodzinne, bo przecież ukochany Kasi (Paulina Lasota) też świetnie radzi sobie w agencji detektywistycznej, gdzie na co dzień współpracuje z Marcinem Chodakowskim (Mikołaj Roznerski) i Olewiczem (Tomasz Dedek). 

Listen on Spreaker.
Najnowsze