M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1763: Staszek nie zniesie myśli, że Jagoda umrze! Dostanie wyniki badań poparzonej córki - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-12-04 20:05

W 1763 odcinku "M jak miłość" na Staszka (Sławomir Holland) padnie blady strach, gdy dotrze do płonącego domu Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) i zobaczy jak zięć wynosi z ognia poparzoną Jagodę (Katarzyna Kołeczek)! Córka Staszka przeżyje pożar, ale jest stan będzie krytyczny. Popławski nie będzie miał wątpliwości, że Jagodę chciała zabić Ola (Justyna Karłowska), że to ona podpaliła dom. Ale najgorsze nadejdzie kiedy 1763 odcinku "M jak miłość" Staszek dostanie wyniki badań Jagody i dowie się o tym, co było we krwi córki! Z trudem wykrztusi z siebie, że nie zniesie śmierci Jagody. Sprawdź szczegóły co będzie z Jagodą po pożarze. Mamy też ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1763 - poniedziałek, 4.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Dramat Staszka Popławskiego w 1763 odcinku "M jak miłość" będzie się rozgrywał równocześnie z tragedią Tadeusza i rozpaczliwą walką o życie Jagody, którą Ola chciała spalić żywcem w domu Kiemlicza! Po przewiezieniu ciężko poparzonej Jagody do szpitala do Staszka dotrą pierwsze ustalenia policji w Lipnicy i prokuratury, które będą prowadziły śledztwo w miejscu pożaru, ale pod kątem celowego podpalenia! Popławski ani przez chwilę nie przestanie drżeć ze strachu, że straci córkę, że Jagoda umrze. Tylko ze względu na Tadeusza będzie jakoś się trzymał w szpitalu.

Tajemnicze zniknięcie Oli z córką Gabrysią (Sara Lesiczka) z Grabiny w 1763 odcinku "M jak miłość" tylko potwierdzą podejrzenia komendanta policji, który będzie niemal pewny, że to ona podłożyła ogień, żeby zabić Jagodę! Na razie nie będzie jednak jednoznacznych dowodów winy Oli. Nie licząc wyników badań z sanepidu soków z trucizną, które przynosiła Kiemliczom.

Dopiero dzień po pożarze w 1763 odcinku "M jak miłość" Staszek dostanie kolejne wyniki badań Jagody, które potwierdzą otrucie lekami nasennymi. - Są wyniki badań... We krwi wykryli bardzo silną substancję, silne środki nasenne. Dlatego Jagoda nie mogła tak długo się wybudzić - powie żonie Krystynie (Dorota Chotecka-Pazura), która nie zdoła tego pojąć. - Znaczy, że Jagoda bierze jakieś środki nasenne?

- Tadeusz mówi, że nie...

- Ale ja nic nie rozumiem - przyzna żona Staszka. Lecz dla Popławskiego w 1763 odcinku "M jak miłość" sprawa będzie jasna - pożar to nic innego jak próba zabójstwa Jagody. - A ja chyba jednak tak. I to jest kolejna rzecz, o którą powinienem zapytać Olę. Muszę ją znaleźć... Dopiero co odnalazłem swoją córkę. Jak pomyślę, że mógłbym ją teraz stracić...

- Wszystko będzie dobrze. Zobaczysz... - pocieszy męża Krysia.

M jak miłość odcinek 1763 ZWIASTUN. Jagoda umrze po pożarze? Mąż Oli doniesie na nią policji!
Najnowsze