M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1763: Dima w żałobie po śmierci przyjaciół! Ojciec Nadii zostawi córkę Budzyńskim i wróci do Ukrainy? - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-12-04 20:01

W 1763 odcinku "M jak miłość" Dima (Michaił Pszeniczny) wciąż nie poradzi sobie z wojenną traumą, a kolejne makabryczne wiadomości z frontu będą dla niego potężnym ciosem. Ojciec Nadii (Mira Fareniuk) nie będzie ukrywał łez przed Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) kiedy przyjdzie mu się zmierzyć z żałobą po śmierci przyjaciół! Zdruzgotany Dima w 1763 odcinku "M jak miłość", mimo zagrożenia, postanowi wrócić do Ukrainy, ale bez córki. A co z Nadią? Z ust Dimy padną wstrząsające słowa, że teraz Magda (Anna Mucha) i Andrzej będą jej rodziną. Zobacz przejmującą scenę WIDEO z najbliższego odcinka serialu.

"M jak miłość" odcinek 1763 - poniedziałek, 4.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Żałoba Dimy w 1763 odcinku "M jak miłość" popchnie go do desperackiej decyzji o powrocie do ogarniętej wojną Ukrainy! Ojciec Nadii jeszcze nie przebolał śmierci Oleny, straty żony, która zginęła ponad rok temu po wybuchu bomby w Kijowie, a już dotrą do niego dramatyczne informacje z frontu, gdzie jeszcze niedawno walczył z najbliższymi przyjaciółmi. Żeby córka nie widziała jego rozpaczy, wyjdzie do ogrodu w siedlisku w Grabinie, gdzie dołączy do niego Andrzej. Poruszony tym, co przeżywa Ukrainiec, jak bardzo cierpi i jest poraniony traumatycznymi doświadczeniami z wojny.

- Giną moi przyjaciele, a ja tu... Gdyby ty widział, jakie tam jest piekło... - Dima w 1763 odcinku "M jak miłość" nie zniesie myśli, że nie może nic zrobić, by pomóc towarzyszom broni. Dopiero po tych słowach Andrzej przyzna, że rok temu pojechał do Ukrainy, był w miejscach, gdzie rozgrywały się straszne wydarzenia. - Pojechałem szukać ciebie i twojej żony. Mój autobus miał wypadek, byli ranni. Nie wszyscy przeżyli. Ja jak widzisz miałem trochę więcej szczęścia.

- Nigdy o tym nie powiedziałeś...

- Byłem tylko obserwatorem. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak to jest stracić żonę i dom... Ale rozumiem, a przynajmniej staram się zrozumieć dlaczego chcesz tak wracać - Budzyński w 1763 odcinku "M jak miłość" nie powstrzyma Dimy przed wyjazdem. Zwłaszcza po tym co usłyszy w sprawie jego zabitych przyjaciół. - Wczoraj mój oddział, wielu moich przyjaciół, ludzi, z którymi wspólnie walczyliśmy, zginęło...

- Nie jestem idiotą, wiem, że na pole walki już nie wrócę. Do broni już z tą cholerną ręką się nie nadaję... Ale mogę leczyć rannych. Przynajmniej w czymś mogę pomóc!

- A co z Nadią? - zapyta Andrzej i wówczas w 1763 odcinku "M jak miłość" Dima powierzy opiekę nad córkę Budzyńskim. Przecież pokochali ją jak własne dziecko. - Wrócę... Jestem tego pewien. Gdyby coś mi się stało, to Nadia ma was, swoją drugą rodzinę - doda drżącym głosem Dima.

M jak miłość odcinek 1763 ZWIASTUN. Jagoda umrze po pożarze? Mąż Oli doniesie na nią policji!
M jak miłość. Dima w żałobie zostawi Nadię Budzyńskim i wróci na Ukrainę?
Listen on Spreaker.
Najnowsze