M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1768: Zmiany u Dimy i Nadii. Andrzej oszaleje z zazdrości

2023-11-29 12:05

W 1768 odcinku "M jak miłość" nastąpią spore zmiany u Dimy (Michaił Pszeniczny) i Nadii (Mira Fareniuk). Ukrainiec będzie jeszcze jakiś czas wahał się, co powinien począć względem powrotu do Ukrainy. Budzyńscy zapewniali go przecież, że może spędzić w siedlisku ile czasu chce. Niestety ciągła obecność przystojnego Dimy u boku Magdy (Anna Mucha), zacznie doskwierać Andrzejowi (Krystian Wieczorek). W 1768 odcinku "M jak miłość" nastąpią duże zmiany w życiu Ukraińca oraz jego córki, a Budzyński poczuje się zagrożony.

"M jak miłość" odcinek 1768 - wtorek, 19.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Dima i Nadia w 1768 odcinku "M jak miłość" będą nadal przebywać w siedlisku, chociaż Ukrainiec już kilka razy sugerował, że chciałby wrócić do ojczyzny. Jego stan zdrowia absolutnie na to nie pozwalał, a niebawem zemdleje przed próbą wyprowadzki od Magdy i Andrzeja! Los zechce, że jednak nigdzie nie wyjdzie i razem z córką zostaną w siedlisku jeszcze dłużej. W 1768 odcinku "M jak miłość" Artur Rogowski (Robert Moskwa) ponowi swoją propozycję dołączenia do przychodni w Lipnicy. Dima wykaże się bowiem empatią i wiedzą z zakresu medycyny, kiedy to pomoże Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), która podda się aromaterapii i odstawi "cudowną wodę" ze źródełka w Grabinie. 

Dima przyjmie pracę od Artura, a Andrzej stanie się bardzo zazdrosny 

W 1768 odcinku "M jak miłość" będzie widać, że Dima zaczyna powoli układać sobie życie w Grabinie. Podejmie pracę w Lipnicy, co oznacza jednocześnie, że raczej nigdzie się nie wybiera. Przecież nie przyjmowałby propozycji Artura, gdyby miał zniknąć po tygodniu. Magdę ucieszy taki obrót sprawy, bo przecież pokochała Nadię jak córkę i nie wyobraża sobie, żeby dziewczyna zniknęła z jej życia. Gorzej z Andrzejem, bo prawnik w 1768 odcinku "Barw szczęścia" odczuje dużą zazdrość o żonę... Zacznie mocno doskwierać mu obawa, że Dima mógłby rozdzielić do z ukochaną. Czy tak się właśnie stanie, a małżeństwo Budzyńskich czeka kolejny kryzys? 

Przypomnijmy, że dopiero niedawno zażegnali aferę po zdradzie prawnika z Julią Malicką (Marta Chodorowska), która ostatecznie przekroczyła wszelkie granice i niemal zniszczyła życie Budzyńskim. Dima nie wydaje się tak podłą osobą, ale duża ilość wspólnie spędzonego czasu między nim a Magdą, da Budzyńskiemu do myślenia. Oby nie doszło do kolejnej zdrady! 

M jak miłość. Dima w żałobie zostawi Nadię Budzyńskim i wróci na Ukrainę?
Listen on Spreaker.
Najnowsze