M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1746: Rogowscy zostaną bogaczami?! Duże pieniądze i prestiż tylko ich skłócą - ZDJĘCIA

2023-10-03 20:53

Rogowscy staną się bogaczami w 1746 odcinku "M jak miłość"?! Panie propozycja, która może odmienić życie Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) na zawsze! Duże pieniądze i prestiż będą w zasięgu ręki, ale czy jeśli małżeństwo z Grabiny zdecyduje się po nie sięgnąć, nie zacznie żałować? Marysia w 1746 odcinku "M jak miłość" wystraszy się, że mężowi sodówka uderzy do głowy... Jeszcze zanim Rogowscy w ogóle zdobędą majątek, zdążą ostro się pokłócić. Nowe możliwości przyniosą kryzys w związku?

"M jak miłość" odcinek 1746 - wtorek, 3.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1746 odcinku "M jak miłość" Marysia i Artur będą w stanie zmienić swoje życie raz na zawsze. Co prawda, nigdy nie narzekali na spokojne życie w Grabinie, gdzie dobrze im się mieszka i mogą wspierać Barbarę (Teresa Lipowska). Co w sytuacji, kiedy spadnie na nich kusząca propozycja, która przyniosłaby prestiż i bogactwo? Artur zachwyci się taką możliwością, więc kiedy w 1746 odcinku "M jak miłość" dostanie telefon z Warszawy, niesamowicie się podekscytuje. Domyśli się, że żona może skutecznie ochłodzić jego entuzjazm, więc już na wstępie spróbuje przekupić ją pierścionkiem. Wręczy pielęgniarce prezent i zacznie przekonywać, że podjęcie pracy w stolicy to prestiż, duże zarobki i wielka szansa! 

- Nie wiem, czy wiesz, ale granat pomaga przy podejmowaniu decyzji... - zwróci uwagę lekarz na kamień, który wybrał specjalnie dla żony. 

- No tak, a jesteśmy przed decyzją o szkole Basi - nie zrozumie Marysia, która uzna, że mąż nalega na podjęcie decyzji odnośnie wyprowadzki Basi (Karina Woźniak).

- Tak, to też, ale jest jeszcze jedna decyzja do podjęcia, o której ci nie mówiłem - zacznie Artur. - Otóż dostałem propozycję pracy w Warszawie - powie mężczyzna i opowie o telefonie ze stolicy. 

Marysia nie zgodzi się na wyjazd Artura, nie skuszą ją pieniądze 

- (...) Przepraszam, że mówię dopiero teraz, ale to była luźna propozycja, było kilku chętnych... Nie przypuszczałem, że się zdecydują na mnie, i że będę miał tak mało czasu na podjęcie decyzji - wyjaśni Artur w 1746 odcinku "M jak miłość". 

- Mhm, mhm, ale co ty na to? - zapyta Marysia. 

Zawodowo i finansowo to byłby duży krok naprzód... Tylko nie wiem, jak sobie poradzimy logistycznie, wiesz... Dom, mama, przychodnia.... Z domem, mamą, przychodnią… (...) - Ale dodatkowe pieniądze by się przydały... - zauważy lekarz i widać będzie, że sporo większe zarobki bardzo go kuszą. 

Marysia uzna, że prestiż pracy w stolicy i o wiele większe zarobki, nie są wystarczające by puścić męża do stolicy. Uzna, że nigdzie go nie odda. Zdradzamy, że już niebawem Artur jednak da się ponieść marzeniom o bogatej przyszłości i bez zgody Marysi przyjmie propozycję nowej pracy. 

M jak miłość. Powrót ojca Nadii. Dima odbierze Budzyńskim córkę?
Listen on Spreaker.
Najnowsze