M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1749: Ostateczne rozstanie Rogowskich. Artur podejmie decyzję o wyjeździe do Warszawy

2023-09-28 7:52

To nie żart. W 1749 odcinku "M jak miłość" Artur (Robert Moskwa) twardo zapowie Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że przyjmuje intratną propozycję pracy w Warszawie. Widzowie na pewno nie ucieszą się z rozłąki i rozpadu kolejnego małżeństwa w serialu. Rogowska wpadnie w szał, bo przecież wcześniej umówią się, że do wyjazdu do Warszawy nie dojdzie, a lekarz zostanie na stanowisku w Lipnicy. Niestety Rogowski w 1749 odcinku "M jak miłość" diametralnie zmieni podejście i uzna, że wyjazd do stolicy dobrze mu zrobi. Uparta Marysia przestanie odzywać się do męża i rozstaną się w bardzo napiętej atmosferze...

"M jak miłość" odcinek 1749 - poniedziałek, 16.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Szok w 1749 odcinku "M jak miłość". Wydawało się, że małżeństwo Rogowskich jest nie do ruszenia, a jednak i tu nadejdzie bardzo niemiła niespodzianka. Drogi Marysi i Artura rozejdą się, a wszystko przez nowe plany zawodowe Rogowskiego. Informowaliśmy już, że Artur dostanie propozycję pracy w Warszawie, ale początkowo odrzuci ją ze względu na Marysię. Jego zdanie dość szybko ulegnie ogromnej zmianie, bo już w 1749 odcinku "M jak miłość" okaże się, że lekarz jednak chce jechać do stolicy. Postanowi rzucić stanowisko w Lipnicy i odkryć nieznane. To zmieni życie w Grabinie do góry nogami. 

Marysia wpadnie w szał na wieść, że mąż zmienił zdanie, przyjmuje ofertę pracy i ma zamiar ją zostawić! Przypomnijmy, że dom rodzinny Mostowiaków w Grabinie pustoszeje z prędkością światła. Ula (Iga Krefft) z Kalinką (Oliwia Kępka) zniknęły w Australii, Bartek (Arkadiusz Smoleński) powróci samotny do wyremontowanej części domu, młoda Basia (Karina Woźniak) zacznie kombinować, by wyjechać razem z Wojtkiem (Aleksander Szeląg) do szkoły, a Artur zechce jechać do Warszawy do pracy! Wygląda więc na to, że Barbara (Teresa Lipowska) miałaby zostać jedynie z Marysią i niewiedzącym co chce robić Lisieckim. To rozjuszy Rogowską. 

Twarde ultimatum Marysi w 1749 odcinku "M jak miłość". Rozstanie czy praca?

Takiej afery między Marysią a Arturem, jaka wydarzy się 1749 odcinku "M jak miłość", widzowie z pewnością dawno nie widzieli. Oburzona i rozgoryczona Rogowska postawi mężowi pewne ultimatum. Przestanie się do niego odzywać i uzna, że mogą zacząć rozmawiać dopiero, jak lekarz zrezygnuje z pomysłu wyjazdu. Niestety Rogowski w 1749 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądał na zdecydowanego. Wyjazd Artura położy kres małżeństwu z Marysią? Jeśli mężczyzna wyjedzie do Warszawy to oznacza rozstanie, rozłąkę i żal ze strony Rogowskiej. Nie wyobraża sobie prowadzić związku na odległość i zostać w Grabinie jedynie z matką. 

M jak miłość. Powrót ojca Nadii. Dima odbierze Budzyńskim córkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany