M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1746: Koniec Marysi i Artura Rogowskich? Atrakcyjna oferta ze stolicy zmieni wszystko – ZDJĘCIA

W 1746 odcinku "M jak miłość" życie Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) zostanie wywrócone do góry nogami. Wszystko przez poważną ofertę pracy ze stolicy dla uznanego doktora Rogowskiego. A to nie koniec ciekawych propozycji. Również Basia (Karina Woźniak) będzie miała plany na kontynuację nauki w Warszawie i już zacznie dogadywać się z Kingą (Katarzyna Cichopek) na temat zamieszkania na Deszczowej. Jak zareaguje Marysia w 1746 odcinku "M jak miłość" na te szokujące wieści? Czy to już koniec idealnego małżeństwa Rogowskich? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1746 - wtorek, 3.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1746 odcinku "M jak miłość" Artur dostanie intratną propozycję pracy w Warszawie. Rogowski powie Marysi, że oferta bardzo mu się podoba, ale oznacza ona konieczność jego przeprowadzki do stolicy. Jak możemy się domyślać, Rogowska nie będzie zachwycona takim obrotem spraw w jej rodzinie. A to jeszcze nie koniec, bo także Basia "zastrzeli" rodziców pomysłem na przeprowadzkę!

Marysia w 1746 odcinku "M jak miłość", że wyjazd Artura do nowej pracy będzie oznaczał ogromny stres i rewolucję w ich życiu. Ale Rogowski będzie napalony na to, aby przyjąć ofertę. W końcu po latach ktoś go docenił i zauważył, ciężko mu bęzie oprzeć się takiej szansie. Co zdecydują Marysia i Artur w tej ważnej sprawie?

Basia w 1746 odcinku "M jak miłość" także będzie miała nowy pomysł na siebie. Młoda Rogowska zapragnie zamieszkać u Zduńskich na Deszczowej, aby móc chodzić do liceum razem ze swoim chłopakiem, Wojtkiem (Aleksander Szeląg). I nawet zacznie już w tej sprawie dogadywać się z Kingą za plecami rodziców!

Zdradzamy: Rogowscy w 1746 odcinku "M jak miłość" zrozumieją, że nie są gotowi na takie życiowe rewolucje. Artur i Marysia ustalą, że on odrzuci propozycję nowej pracy, a Basia nigdzie nie pojedzie. Czy ta decyzja da radę się utrzymać? Przekonamy się śledząc wątek o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1744: Chora psychicznie Iza zastrzeli rodzinę nowym pomysłem. Tego nikt się nie spodziewał – ZDJĘCIA

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie tragiczną śmiercią z rąk mściciela?
Listen on Spreaker.
Najnowsze