M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1745: Przeprowadzka Marysi. Zostawi Artura Rogowskiego w słusznej sprawie

2023-09-14 14:02

W 1745 odcinku "M jak miłość" nastąpi wyprowadzka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) z Grabiny. To już pewne, że żona Artura (Robert Moskwa) postanowi opuścić rodzinny dom Mostowiaków. To nie żaden kaprys czy żart, bo sprawa okaże się poważna. Rogowska od zawsze wyróżniała się empatią i dużą chęcią niesienia pomocy, a tym razem jej wsparcia i dobra zapragną najbliżsi. W słusznej sprawie wyniesie się z Grabiny w 1745 odcinku "M jak miłość". Gdzie i z kim zamieszka Marysia Rogowska?

"M jak miłość" odcinek 1745 - poniedziałek, 2.9.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marysia w 1745 odcinku "M jak miłość" wyprowadzi się z Grabiny. Opuści Artura, Basię i matkę Barbarę (Teresa Lipowska), bo postanowi wyjechać. Rogowska od zawsze kojarzona jest z domem rodzinnym Mostowiaków w Grabinie, to tam spędza większość czasu i uwielbia sielskie życie blisko natury. Los zechce, że będzie musiała przyzwyczaić się do innych warunków życia, bo przeniesie się do stolicy. W 1745 odcinku "M jak miłość" Rogowska zamieszka w Warszawie, przy Deszczowej, w dużym domu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). Wesprze ich w trudnym czasie, bo przecież Zduński niedawno przeszedł zawał, a wiadomość o śmierci Marszałka (śp. Emilian Kamiński) dobiła wszystkich). Ciężar żałoby bardzo odczuła Krysia (Hana Mikuć), która dopiero zacznie dochodzić do siebie po stracie męża. 

Dlaczego Marysia wyprowadzi się z Grabiny w 1745 odcinku "M jak miłość"?

Powodem wyprowadzki Marysi z pięknej Grabiny będzie fakt, że Piotrek wyjedzie do sanatorium. Po przebytym zawale zostanie skierowany na rehabilitację i dojście do pełni sprawności. Tym samym zostawi Kingę z dziećmi przy Deszczowej, a sam uda się popracować nad zdrowiem. Właśnie z tego powodu Marysia postanowi przenieść się do synowej. Postanowi wesprzeć ją w opiece nad czwórką dzieci, psem oraz pocieszaniem załamanej Krysi. Rogowska zostawi więc Artura i Basię w 1745 odcinku "M jak miłość" i na jakiś czas wyprowadzi się do Warszawy. Oczywiście, takie rozwiązanie nie potrwa w nieskończoność. Dom Marysi nadal będzie w Grabinie, razem z córką, mężem i matką. Pielęgniarka znów udowodni, że można na nią liczyć i z chęcią zajmie miejsce Piotrka wśród bliskich w Warszawie. Pod jego nieobecność wesprze Kingę. 

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie tragiczną śmiercią z rąk mściciela?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze