M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Ostry początek romansu Iwony i Argasińskiego! Tak matka Anety wpadnie mu w oko - ZDJĘCIA

2023-09-11 11:48

W 1744 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) postanowi nieco osłodzić sobie humor po wykonaniu niezbędnych badań neurologicznych. Tym bardziej, że profesor zacznie podejrzewać, że mógł odziedziczyć po swoim ojcu straszliwą chorobę. W 1744 odcinku "M jak miłość" Jerzy zjawi się w "Makarence", gdzie pozna wybuchową Iwonę (Hanna Śleszyńska), która od razu zademonstruje mu swój charakter! A jej postawa spodoba mu się tak bardzo, ze nie będzie mógł wyjść z podziwu! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1744 odcinku "M jak miłość" Argasiński zacznie mieć poważne problemy z dłonią, dlatego postawi wykonać badania neurologiczne. Szczególnie, że Jerzy będzie podejrzewał, że mógł odziedziczyć po ojcu chorobę Parkinsona, przez co od razu pogorszy mu się humor. Wówczas profesor postanowi sobie go nieco osłodzić i wybierze się do "Makarenki" na coś słodkiego. W cukierni pozna właścicielki lokalu - Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska) i Iwonę, jednak to Kryńska szczególnie przykuje jego uwagę. A to dlatego, że w 1744 odcinku "M jak miłość" między matką Anety (Ilona Janyst), a jej dawnym przełożonym dojdzie do koszmarnego nieporozumienia, które zakończy się ostrą kłótnią!

W 1744 odcinku "M jak miłość" Iwona i Jerzy aż skoczą sobie do gardeł! I choć wszystko zacznie się dość niewinnie, tak finalnie oboje wdadzą się w straszliwą awanturę, która mimo wszystko nie zrazi Argasińskiego! A wręcz przeciwnie, gdyż wybuchowy charakter Kryńskiej mocno mu zaimponuje, przez co matka Anety od razu wpadnie mu w oko! W 1744 odcinku "M jak miłość" profesor będzie tak oczarowany Iwoną, że postanowi nie skończyć na jednym spotkaniu! Tym bardziej, że po odejściu ukochanej Patrycji (Alżbeta Lenska) do kochanka Łukasza (Jakub Józefowicz) i nieudanej próbie poderwania jego matki Marty (Dominika Ostałowska), Jerzemu będzie towarzyszyć straszliwa samotność! Ale już nie długo!

Jeszcze w 1744 odcinku "M jak miłość" drogi Kryńskiej i Argasińskiego ponownie się skrzyżują, ale tym razem już w klinice. Wówczas profesor dowie się, że Iwona jest nie tylko właścicielką cukierni, ale tak jak i on leczy pacjentów, co spodoba mu się jeszcze bardziej! Do tego stopnia, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" Jerzy zaprosi matkę Anety na randkę z prawdziwego zdarzenia. Argasiński podjedzie pod ukochaną elegancko ubrany z pięknym bukietem kwiatów i zabierze ją na elegancki wieczór! A sądząc po seksownym stroju Kryńskiej, który zobaczycie w GALERII ZDJĘĆ, sam profesor również nie będzie jej obojętny! Jak to się skończy? Przekonamy się już niebawem!

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze