M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Przesłuchanie Andrzeja. Policja znajdzie dowód, że zabił Julię - ZDJĘCIA

2023-08-29 19:47

W 1742 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) wyląduje na komisariacie. Policja pokaże Budzyńskiemu dowód na to, że to on mógł zabić Julię (Marta Chodorowska). Prawnik spróbuje się wytłumaczyć, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem Malickiej, nie kontaktował się z nią i nie wie, co się tak naprawdę stało z kobietą. W 1724 odcinku "M jak miłość" Andrzej zrozumie jednak, że jest głównym podejrzanym w sprawie, a jeśli szybko czegoś nie wymyśli, może pójść siedzieć! Policjant na przesłuchaniu nie będzie dla niego łaskawy.

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Andrzej w 1742 odcinku "M jak miłość" wyląduje na przesłuchaniu na komisariacie. Budzyński wpadnie w wielkie kłopoty po tym jak Julia zniknie, a w jej mieszkaniu pojawi się zaalarmowana Sylwia (Hanna Turnau), która wezwie policję. Śledczy znajdą w pomieszczeniu krew, a Kostecka zrzuci winę na męża Magdy (Anna Mucha), bo przecież Malicka nagadała jej strasznych historii o rzekomym nękaniu i groźbach ze strony prawnika. Tym sposobem, policja zainteresuje się Andrzejam jako sprawcą zniknięcia Malickiej. Wiadomo już, że kobieta będzie chciała udawać martwą, podczas gdy tak naprawdę wyjedzie do Włoch i tak się ukryje. Tego początkowo nikt się nie dowie, więc w 1742 odcinku "M jak miłość" odbędzie się przesłuchanie Budzyńskiego. 

To Sylwia przekaże policji rzecz, która bezpośrednio powiąże Andrzeja ze sprawą zaginięcia i ewentualnej śmierci jej przyjaciółki. Kostecka znajdzie w mieszkaniu Julii szalik prawnika i przekaże go śledczym. Budzyński, który zjawi się na przesłuchaniu w 1742 odcinku "M jak miłość", nie będzie potrafił logicznie wyjaśnić, skąd szalik znalazł się na "miejscu zbrodni". Nic dziwnego, skoro nie ma pojęcia, że była kochanka po prostu ukradła mu szalik z kancelarii pod nieuwagę Anity (Melania Grzesiewicz). 

Budzyński nie przyzna się do zabójstwa Julii w 1742 odcinku "M jak miłość'

Andrzej oczywiście wyprze się, że miał cokolwiek wspólnego z podejrzanymi wydarzeniami wokół Malickiej. Nie będzie miał pojęcia, że kobieta od jakiegoś czasu szykowała na niego pułapkę. Kłamała i nastawiała przeciwko niemu Sylwię oraz Rotkiewicza (Aleksandar Milicević). I będą tego konsekwencje, bo zarówno przyjaciółka Julii jak i szef kobiety potwierdzą, że Andrzej to kawał kłamcy i zbira, grożący prawniczce od dawna. Sytuacja Budzyńskiego nie będzie wyglądała dobrze, ale pewnym jest, że do akcji pomocy zaangażują się Kamil (Marcin Bosak) i Werner (Jacek Kopczyński). Sylwia za to wścieknie się na kochanka, że pomaga Andrzejowi i sama postanowi zawiadomić o całej sprawie media. 

M jak miłość ZWIASTUN nowych odcinków. Piotrek będzie umierał na oczach Kingi! Zaręczyny Jagody i Tadeusza
Najnowsze