M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Paweł zawiedzie Piotrka w najgorszej chwili. Kłamstwo wyjdzie na jaw - ZDJĘCIA

2023-09-19 20:54

Paweł (Rafał Mroczek) w 1742 odcinku "M jak miłość" zdecydowanie przejmie się stanem brata. W końcu Piotrek (Marcin Mroczek) ledwo co wyjdzie ze szpitala po przebytym zawale, ale jeszcze sporo czasu musi minąć, by wrócił do pełni sił. Z tego też powodu, brat bliźniak zaproponuje swoją pomoc. Szkoda tylko, że w 1742 odcinku "M jak miłość" Pawłowi nie bardzo uda się sprostać postawionym zadaniom... Posunie się do kłamstwa, które szybko wyjdzie na jaw. Chyba nie na taką pomoc liczy Piotrek.

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł zawiedzie Piotrka w 1742 odcinku "M jak miłość". Zduński przejmie się losem brata bliźniaka po przebytym zawale. Zda sobie sprawę, że na niego i Kingę (Katarzyna Cichopek) spadło w ostatnim czasie naprawdę dużo. Postanowią więc z Franką (Dominika Kachlik) przejąć opiekę nad bliźniaczkami Zuzią (Marcelina Kempka) oraz Emilką (Julia Kempka). Zabiorą też Sapera, ale szybko wyjaśni się, że opiekowanie się dziewczynkami i psem jednocześnie, wymaga sporej ilości czasu i uwagi. Kiedy Paweł zabierze dziewczynki do szpitala na szczepienie, żona zadzwoni do niego z informacją, że zwierzak uciekł! Paweł szybko zostawi dzieci pod opieką Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i popędzi szukać psa brata. 

W 1742 odcinku "M jak miłość" Paweł wydrukuje ogłoszenia i zacznie gorączkowo szukać psiaka. Nie przewidzi, że w tym czasie mądry Saper wróci na Deszczową. Piotrek zadzwoni do brata skontrolować sytuację, ale słowem nie odezwie się, że pies leży z nim na łóżku. W ten sposób sprawdzi, jak Paweł wytłumaczy się z całej sytuacji.

- Cześć brat, co tam? - zapyta się Paweł, który od razu zacznie udawać, że wszystko ma pod kontrolą.

- Tak dzwonię zapytać się, czy Saper nie stwarza wam problemów - zagai Zduński, który jednocześnie pogłaska psa po głowie.

- Nie, grzeczny piesek. Jesteśmy na spacerze - skłamie Paweł w 1742 odcinku "M jak miłość". 

- I masz go na oku? - zapyta się prawnik, a brat znów skłamie, że właśnie patrzy na czworonożnego przyjaciela.

- A to dziwne, bo ja też, a to oznacza, że jeden z nas ma omamy - dosadnie stwierdzi Piotrek i pokaże bliźniakowi, że właśnie przyłapuje go na gorącym uczynku. Oczywiście, nie będzie się zanadto gniewał, bo przecież domyśli się, że brat chciał dobrze. Nie chciał go denerwować i starał się pomóc. Niestety dobre chęci nie wystarczą, ale na szczęście Saper bezpiecznie znajdzie się na Deszczowej, a Zuzia i Emilka także wrócą do Kingi i Piotrka całe i zdrowe. 

M jak miłość. Franka i Paweł zrezygnują z dziecka? Brutalne zderzenie Zduńskich z rzeczywistością
Najnowsze