M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Paweł wyląduje z córkami Kingi i Piotrka w szpitalu! Sprawy posuną się za daleko - ZDJĘCIA

2023-09-19 11:16

Paweł (Rafał Mroczek) zdecyduje się odciążyć brata, więc zajmie się jego najmłodszymi córeczkami. Niestety w 1742 odcinku "M jak miłość" mało co pójdzie po myśli Pawła i Franki (Dominika Kachlik), których opieka nad bliźniaczkami Zuzią (Marcelina Kempka) oraz Emilką (Julia Kempka), nieco przerośnie. Sprawy skomplikują się na całego, a Paweł wyląduje z córeczkami brata w szpitalu. W 1742 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) domyślą się, że bliscy nie podołali.

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1742 odcinku "M jak miłość" Paweł , wraz z Emilką i Zuzią, wyląduje w szpitalu! Jak do tego dojdzie? Wszystko zacznie się od propozycji pomocy ze strony Franki i Pawła. Zduńscy uznają, że zajmą się bliźniaczkami, by Piotrek mógł odpocząć, a Kinga nadrobić obowiązki. Góralka wraz z mężem pomyślą, że przecież to nic trudnego i zabiorą ze sobą także psa Sapera. Od początku będzie widać, że oboje nie nadążają za dziewczynkami. 

Emilka i Zuzia zrobią niezły rozgardiasz w bistro Kingi, bo właśnie tam zabierze dziewczynki Franka. Pech zechce, że w jednym momencie w knajpce pojawi się pani z sanepidu, która na szczęście odpuści góralce. Trudno będzie nie patrzeć na wielki bałagan, pozostawiony przez bliźniaczki na zapleczu bistro. 

Córki Kingi i Piotrka w szpitalu 

W 1742 odcinku "M jak miłość" Paweł zawiezie Emilkę i Zuzię do szpitala. Na szczęście nie chodzi o groźny wypadek czy inną tragedię, a szczepienia. Zduński zabierze bliźniaczki do lekarza, co zostanie wcześniej uzgodnione z Kingą i Piotrkiem. Paweł pomyśli, że weźmie dzieci sposobem i umówi się z nimi, że będą grzeczne. Niestety kiedy lekarka zawoła Zduńskiego z Emilką i Zuzią do gabinetu, one za nic nie będą chciały wejść do środka. 

- Jak się umawialiśmy? To będzie tylko jedno małe ukłucie - przypomni Paweł w 1742 odcinku "M jak miłość", ale Emilka i Zuzia nie ruszą się z krzesełek. Na miejscu zjawi się zatroskana Marysia (Małgorzata Pieńkowska), by ratować syna. To ona przekona bliźniaczki do działania i wejdzie z nimi na wizytę do pani doktor. 

- Zostałam przeszkolona przez ciebie i Piotrka - uśmiechnie się Rogowska w 1742 odcinku "M jak miłość".

- Ja myślałem, że Basia robiła mi numery jako małe dziecko, ale dziewczynki to... - rzuci Zduński, ale to nie koniec, bo po wizycie u lekarki okaże się, że zaginął pies Kingi i Piotrka, którym też miał się zająć. W końcu brat z żoną zorientują się, że góralce i Pawłowi wcale nie przychodzi łatwo pogodzenie obowiązków. 

M jak miłość. Franka i Paweł zrezygnują z dziecka? Brutalne zderzenie Zduńskich z rzeczywistością
Najnowsze

Materiał sponsorowany